Влада

​У голови Житомирської ОДА з’явився новий заступник – колишній очільник райдержадміністрації

4 January 2021, 13:02

У голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка у новому році з’явився новий заступник – Юрій Миколайович Оханський, який до цього очолював Житомирську РДА.

Інформація про нового заступника оприлюднена на сайті обласної державної адміністрації у розділі «Керівництво».

На сайті Житомирської РДА опублікована біографія вже колишнього очільника цієї райдержадміністрації, за якою новий заступник голови Житомирської ОДА Юрій Оханський народився 02.01.1981 року в с. Сколобів Володарсько-Волинського району Житомирської області, отримав освіту в Житомирському кооперативному економіко-правовому технікумі за спеціальністю "правознавство", а згодом і вищу освіту за цією ж спеціальністю в МАУП.

image

Інформація про трудову діяльність Юрія Оханського (з сайту Житомирської РДА)

Нагадаємо, 28 грудня 2020 президент звільнив Юрія Оханського з посади голови Житомирської райдержадміністрації, на яку він був призначений 19 листопада 2019 року. Зазначимо, що, згідно з декларацією за 2019 рік, трохи більш як за місяць роботи на посаді голови райдержадміністрації Юрій Оханський заробив 34 244 грн. Декларацію про отримані доходи в 2020 році Юрій Оханський не подавав ні перед звільненням з посади голови РДА, ні як кандидат на посаду заступника голови Житомирської ОДА.

Як повідомляв Житомир.info, Юрій Оханський був депутатом Баранівської міської ради і до 14 березня 2018 року перебував на посаді секретаря цієї ради. Був обраний від партії УКРОП.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: заступник призначення посада Оханський  
Матеріали по темі