Суспільство

​На полігоні в Житомирській області офіцери тактичної ланки ДШВ проводять навчання з бойової підготовки

28 січня 2021, 14:31

У Десантно-штурмових військах Збройних Сил України тривають інтенсивні заходи підготовки особового складу та підвищення професійного рівня командирів визначених ланок.

Про це 27 січня повідомила пресслужба Командування ДШВ.

«Зокрема на Житомирщині з офіцерами тактичної ланки однієї із військових частин ДШВ ЗС України проходить комплекс заходів з основних предметів бойової підготовки. Офіцери-десантники обмінюються власним досвідом бойових дій, підвищують знання з питань керівництва бойовою підготовкою підпорядкованих підрозділів, удосконалять практичні навички за своєю штатною спеціальністю. Також відпрацьовуються єдині підходи методики проведення занять з предметів навчання та виконання заходів бойової підготовки», - йдеться у повідомленні.

За словами командувача Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенанта Євгена Мойсюка, даний захід дозволяє оцінити рівень індивідуальні підготовленості кожного офіцера, опираючись на його здобуті знання та навички.

«Це необхідно для якісної підготовки підлеглого особового складу та подальшого виконання завдань за призначенням», – підкреслив генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

Комплекс занять передбачає для офіцерів різнопланові заняття: лекційні, контрольні, семінарські, показові та безпосередньо практичні.

Зокрема водіння бойових машин та автомобільної техніки у складних умовах місцевості, виконання вправ стрільб з озброєння бойових машин та стрільба зі стрілецької зброї в денну та нічну пору доби, управління вогнем артилерії, застосування підрозділів в різних видах загальновійськового бою, а також порядок організації проведення різнопланових тактичних навчань тощо.

Як повідомляв Житомир.info, 21 листопада 2020 у Житомирі відзначили день ДШВ: військові отримали державні та відомчі нагороди і цінні подарунки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДШВ навчання полігон  
Матеріали по темі