Місто

Капремонт Небесної сотні і тротуарів на Театральній, реконструкція парків: мер Житомира створив робочі групи для реалізації проєктів

3 February 2021, 10:24

Своїми розпорядженнями Житомирський міський голова Сергій Сухомлин створив робочі групи, що мають опрацювати концепцію реалізації міських проєктів. У планах – капітальний ремонт вул.Небесної сотні (площа Житній ринок – вул. Житній базар), вул. Бориса Лятошинського, капремонт тротуарів на вул.Театральній (вул.В.Бердичівська – вул.Київська), а також реконструкція двох парків.

Про це 2 лютого повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Усі робочі групи створюються для того, щоб комплексно підійти до питань реконструкції та ремонту. До складу робочих груп включені представники КП «Житомирводоканал», КП «Житомиртеплокомуненерго» та інші профільні представники структурних підрозділів міської ради. Це дуже важливо – усім комплексно розробити план заходів та проаналізувати можливі видатки», – зауважив радник міського голови Олександр Черняхович.

Він також наголосив, що у найближчому майбутньому заплановано реконструкцію вулиці Небесної сотні, а саме розширити прохід для містян, відкрити старовині фасади будівель по вулиці у частині де зараз знаходяться МАФи продавців квітів. Планується удосконалити зовнішній вигляд цієї ділянки.

«Ми пропрацювали з продавцями квітів, отримали їхнє попереднє схвалення. Також у планах впорядкувати проїзд для транспорту по вулиці Лятошинського», – зазначив радник міського голови.

Олександр Черняхович також окреслив питання щодо реконструкції гідропарку та парку імені Гагаріна, також зачепив тему ремонту тротуарів на Театральній.

«Щодо реалізації проєктів реконструкції гідропарку у Житомирі, там заплановано розміщення об’єктів фізичної культури і спорту та реконструкції території КП «Парк» міської ради за адресою Старий Бульвар, 34 з придбанням і встановленням дитячих атракціонів. Варто зауважити, що у нас є незавершений ремонт дорожнього покриття та капітальний ремонт тротуарів по вул.Театральній (вул.В.Бердичівська – вул.Київська), цього року ми плануємо повернутися до цього питання», – розповів радник мера.

Нагадаємо, у липні 2020 року начальник управління транспорту Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний розповідав, що у 2020-му в Житомирі планують поточний ремонт проїжджої частини на Театральній, а у 2021 році мають намір завершити реконструкцію тротуарів, яка почалася на цій вулиці ще у 2016 році. Також у планах відремонтувати сквер, що на перехресті з вулицею Велика Бердичівська.

Як повідомляв Житомир.info, у лютому 2020 року заступниця Житомирського міського голови Світлана Ольшанська зазначала, що облаштовувати місця для квіткарів на вулиці Небесній сотні не планують, поки не буде проведена реконструкція вулиці. Заступниця мера зауважувала, що у 2020 році кошти на ці роботи на передбачалися.

Фоторепортаж з вулиці Небесної сотні, відзнятий у травні 2020 року, дивіться тут

Розпорядження Житомирського міського голови про створення робочої групи, яка працюватиме над концепцією реалізації проєкту щодо капітального ремонту вул.Небесної сотні (площа Житній ринок – вул. Житній базар) та вул. Бориса Лятошинського


Розпорядження Житомирського міського голови про створення робочої групи, яка працюватиме над концепцією реалізації проєкту щодо капітального ремонту тротуарів на вул.Театральній (вул.В.Бердичівська – вул.Київська)

teatrakmyf

Розпорядження Житомирського міського голови про створення робочої групи, яка працюватиме над концепцією реалізації проєкту щодо реконструкції території гідропарку в місті Житомирі з розміщенням об’єктів фізичної культури і спорту та реконструкції території КП «Парк»


Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: парк гідропарк реконструкція вул.Небесної сотні вул.Театральна тротуар квітковий ринок  
Матеріали по темі