Здоров'я

У Житомирській області під час першого етапу вакцинувати від коронавірусу планують 12 748 осіб, поки що погодилися 30%

8 лютого 2021, 11:27

У Житомирській області 3664 особи із майже 13 тисяч погодилися на щеплення від коронавірусу під час першого етапу вакцинації.

Про це 8 лютого на щотижневому онлайн-брифінгу повідомив заступник голови Житомирської облдержадміністрації Олександр Федько.

«До першої хвилі вакцинації від коронавірусу, згідно з зібраними даними, в області підпадає 12 748 осіб. З них 3664 погодилися на добровільну вакцинацію, що складає майже 30%. Це не є низьким показником. Цей показник є середнім по Україні», – зазначив Олександр Федько.

Він також нагадав, які категорії осіб підпадають вакцинації під час першого етапу.

«Особами, які підпадають під вакцинацію в першу чергу, є медичні бригади, медичні працівники, які лікують наших хворих на COVID-19, а також це громадяни, які знаходяться в соціальних закладах. З ними ведеться роз’яснювальна робота, і думаю, що найближчим часом ми будемо збільшувати цей відсоток (охочих вакцинуватися, – ред.)», – сказав заступник голови ОДА.


Відео ОДА

Нагадаємо, під час онлайн-брифінгу 1 лютого начальник відділу департаменту охорони здоров’я Сергій Березовський зазначав, що найближчим часом вакцина проти коронавірусної інфекції надійде в Житомирську область і розпочнеться перший етап вакцинації.

30 січня пресслужба МОЗ інформувала, що постачання вакцин в Україну почнеться в середині лютого. Зазначалося, що для початку першої хвилі вакцинації підтверджено постачання 117 тис. доз вакцин компанії Pfizer.

Як повідомляв Житомир.info, 18 грудня 2020 року прем’єр-міністр Денис Шмигаль інформував народних депутатів про затвердження за тиждень Національного плану впровадження вакцини проти COVID-19 та назвав пріоритетні групи для вакцинування. 24 грудня Мінфін повідомив про виділення 1,3 млрд гривень на закупівлю вакцини від коронавірусу, яка має з’явитися в Україні уже в лютому 2021 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус COVID-19 вакцина вакцинація  
Матеріали по темі