Суспільство

​У перший день весни комунальники Новограда-Волинського замовили в місцевого депутата послуги з зимового утримання доріг на 250 тис. грн

2 March 2021, 09:44

КП “Шляхрембуд” Новоград-Волинської міської ради 1 березня уклало дві угоди на послуги з прибирання льоду та утримання доріг в зимовий період з ТОВ “Новоград-Волинські шляхи”. Загальна вартість підписаних договорів - 253 тис. грн.

Про це йдеться в системі “Прозорро”.

За умовами першого договору ТОВ “Новоград-Волинські шляхи” за 183 тис. грн мають надати послуги з прибирання льоду та обробки піщано-сольовою сумішшю дорожніх покриттів вулично-дорожньої мережі Новоград-Волинської міської територіальної громади, за умовами другого договору фірма за 70 тис. грн має утримувати дороги в зимовий період на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Закупівлі проводили за спрощеною процедурою, тому виконавця обирали без торгів. Надавати послуги фірма має до 31 грудня 2021 року.

ТОВ “Новоград-Волинські шляхи” зареєстроване в 2002 році у Новоград-Волинському районі в селі Майстрів. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад. Власниками фірми є Станіслав Табалюк, Юлія Табалюк, Вадим Табалюк та Віталій Табалюк - він є і директором фірми, а заодно і депутатом Новоград-Волинської міської ради від партії “Європейська Солідарність”.

За даними з “Прозорро”, КП “Шляхрембуд” з початку року підписало з ТОВ “Новоград-Волинські шляхи” сім угод загальною вартістю 567 тис. грн на утримання доріг в зимовий період та прибирання льоду. Зазначимо, що директором КП “Шляхрембуд” є Володимир Борисович Андрощук.

Нагадаємо, з 27 лютого 2020 року тодішній секретар Новоград-Волинської міської ради Олена Пономаренко тимчасово виконувала обов’язки мера Новограда-Волинського. За три місяці, поки вона керувала райцентром, її чоловік-підприємець Сергій Пономаренко підписав три договори з місцевими бюджетними установами на виконання робіт загальною вартістю 2 млн 144 тис. 899 грн 20 коп.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Новоград-Волинський прибирання снігу утримання дорога Шляхрембуд  
Матеріали по темі