Влада

Чоловік в.о. мера Новограда-Волинського підписав з місцевими бюджетними установами договори на майже 4,5 млн грн

28 May 2020, 13:38

Секретар міської ради Олена Пономаренко з 27 лютого 2020 року тимчасово виконує обов’язки мера Новограда-Волинського. За три місяці, поки вона керує райцентром, її чоловік-підприємець Сергій Пономаренко підписав три договори з місцевими бюджетними установами на виконання робіт загальною вартістю 2 млн 144 тис. 899 грн 20 коп.

ФОП Пономаренко Сергій Миколайович зареєстрований 5 червня 2014 року в місті Новоград-Волинський по вулиці Маршала Тимошенка, 8. Спеціалізується підприємець на будівництві житлових і нежитлових будівель.

1 квітня поточного року ФОП Пономаренко Сергій Миколайович підписав договір вартістю 199 тис. грн на поточний ремонт фасаду у загальноосвітній ЗОШ № 9 міста Новоград-Волинського Житомирської області.

Через два тижні підприємець підписав договір з відділом культури та туризму Новоград-Волинської міської ради на капітальний ремонт приміщення музею родини Косачів вартістю 1 млн 231 тис. 876 грн. Підрядник та замовник 22 квітня підписали додаткову угоду, в якій у зв’язку з технічною помилкою зменшити вартість закупівлі на 13 тис. 882 грн 40 коп., тобто наразі вартість договору становить 1 млн 217 тис. 993 грн 60 коп.

Відділ культури та туризму Новоград-Волинської міської ради 15 квітня підписав ще один договір з ФОП Пономаренко Сергій Миколайович вартістю 727 тис. 905 грн 60 коп. на капітальний ремонт фасаду Школи мистецтв.

Підписувати договори з бюджетними установами Новограда-Волинського Сергій Пономаренко почав наприкінці 2016 року. На той час його дружина вже була секретарем Новоград-Волинської міської ради: Олена Пономаренко була обрана до міської ради від Блоку Петра Порошенка й з 10 листопада 2015 року є секретарем міськради.

Починаючи з 2016 року, ФОП Пономаренко Сергій Миколайович підписав 14 договорів з бюджетними установами Новограда-Волинського загальною вартістю 4 млн 441 тис. 370 грн 20 коп. Всі договори були укладені за договірною процедурою, без торгів.

У 2016 році ФОП Пономаренко Сергій Миколайович підписав три договори на роботи загальною вартістю 220 тис. грн.

У листопаді 2016 року підприємець підписала договір з управлінням освіти і науки Новоград-Волинської міської ради на поточний ремонт (утеплення стелі в двох класах) Новоград-Волинської ЗОШ №9 вартістю 50 тис. грн. Того ж місяця управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради підписало ще один договір з ФОП Пономаренко Сергій Миколайович вартістю 70 тис. грн на поточний ремонт (утеплення стелі двох шкільних кабінетів) ЗОШ № 9.

У грудні КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» підписав договір з ФОП Пономаренко Сергій Миколайович вартістю 100 тис. грн на поточний ремонт амбулаторії №6.

У 2017 році підприємець підписав три договори загальною вартістю 348 тис. 526 грн.

У березні 2017 року КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» підписав договір із підприємцем вартістю 100 тис. грн на поточний ремонт амбулаторії № 6 КЗ «ЦПМСД міста Новограда-Волинського» по вулиці Медведєва, 13, корпус 1.

2 липня 2017 року КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» підписав договір із підприємцем вартістю 80 тис. грн на поточний ремонт амбулаторії № 1 по вул. Леваневського, 24. Наприкінці липня замовник та підрядник підписали першу додаткову угоду, у якій йдеться про продовження дії договору, на початку вересня – друга додаткова угода, цього разу на зменшення вартості договору до 75 тис. 78 грн.

Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради у вересні підписало договір з підприємцем на поточний ремонт пішохідного переходу між вул. Соборності та вул. Житомирська вартістю 168 тис. 562 грн.

У 2018 році ФОП Пономаренко Сергій Миколайович участі у державних закупівлях не брав. За дивним збігом обстави саме цього року в його дружини були проблеми на роботі: 24 травня 2018 року на позачерговій сесії Новоград-Волинської міської ради депутати проголосували за відставку секретаря міськради Олени Пономаренко та розпуск виконкому. Як повідомляв Житомир.info, Олена Пономаренко оскаржила свою відставку в суді й Житомирський окружний адміністративний суд рішенням від 25 жовтня 2018 року її позов задовольнив: поновив на посаді секретаря Новоград-Волинської міської ради й зобов’язав міськраду виплатити середній заробіток за час вимушеного прогулу, починаючи з 25 травня 2018 року. Після розгляду апеляцій рішення суду 14 березня 2019 року набрало законної сили.

У 2019 році чоловік Олени Пономаренко підписав п’ять договорів з бюджетними установами загальною вартістю 1 млн 727 тис. 945 грн.

У квітня 2019 року підприємець підписав договір з КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради на капітальний ремонт амбулаторії № 7 вартістю 1 млн 415 тис. 745 грн.

Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради 17 липня підписав договір з ФОП Пономаренко Сергій Миколайович вартістю 100 тис. грн на поточний ремонт коридорів початкової школи ЗОШ №7. Через 12 днів відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради підписав ще один договір вартістю 10 тис. грн на поточний ремонт огорожі музею Родини Косачів.

У серпні ЗОШ №9 міста Новограда-Волинського підписала договір з підприємцем вартістю 199 тис. грн на поточний ремонт фасаду школи.

Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради у жовтні підписало договір з підприємцем на поточний ремонт печей Маковицької ЗОШ Новоград-Волинської ОТГ вартістю 3 тис. 200 грн.

У своїй декларації за 2019 рік, Олена Пономаренко вказала дохід від зайняття підприємницькою діяльністю свого чоловіка: серед яких 199 тис. грн від ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 міста Новоград-Волинського, 3 тис. 200 грн від управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради та 27 тис. 150 грн від відділу культури і туризму Новоград-Волинської міської ради.

Як повідомляв Житомир.info, 27 лютого 2020 року під час засідання сесії міської ради мер Новограда-Волинського Віктор Весельський заявив, що достроково складає повноваження міського голови за станом здоров’я й працюватиме в Національній академії медичних наук.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Нов.-Волинський Пономаренко міськрада декларація тендер ремонт  
Матеріали по темі