Місто

​У Житомирі підприємці вимагають терміново зібрати обласну комісію ТЕБ та НС, щоб дозволити малому бізнесу працювати

3 March 2021, 14:35

У Житомирі в перший день введення «червоної зони» кількасот підприємців влаштували мітинг. Вони вимагають внести зміни у рішення обласної комісії ТЕБ та НС та дозволити працювати малому бізнесу. На майдані Корольова зібралися підприємці з Житомира, Чуднова, Андрушівки та Бердичева.

До мітингувальників вийшов заступник голови Житомирської облдержадміністрації Олександр Федько. Він зокрема повідомив, що протягом останніх тижнів на Житомирщині спостерігається різке зростання захворювання внаслідок цього було запроваджено червоний рівень карантину. У відповідь підприємці наголосили, що обласна адміністрація не справляється з пандемією.


Олександр Федько запропонував вийти з цієї ситуації, направивши звернення до державної комісії ТЕБ та НС з проханням переглянути карантинні обмеження в Житомирській області. Однак підприємці не погодилися на пропозицію, адже розгляд звернення може затягнутися на кілька днів чи тиждень. Тому відповіли керівництву області, щоб ті брати на себе відповідальність та сьогодні приймали рішення.

На мітинг запрошували і представників міської ради, тому пізніше на майдан Корольова вийшла перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська. Вона повідомила, що міська рада немає таких повноважень та не може вплинути на ситуацію, але керівництво міста направило звернення з цього питання до обласної комісії. Також вона зауважила, що міська медицина справляється з пандемією, а додаткові місця у лікарнях є.

Врешті присутні домовились про зустрінуться з головою адміністрації о 15:00 та вимагають терміново зібрати обласну комісію ТЕБ та НС, а засідання провести разом із підприємцями.

Як повідомляв Житомир.info, з третього березня 2021 року вся територія Житомирської області – у червоній зоні.

Як містяни ставляться до введення «червоній зоні» у Житомирі. Опитування

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мітинг акція карантин підприємці  
Матеріали по темі