Влада

У Житомирі міська комісія ТЕБ та НС вирішуватиме, чи працюватиме громадський транспорт, по області поки пасажирські перевезення не заборонені

10 March 2021, 12:27

Ввечері 9 березня стало відомо, що Кабінет міністрів України розширив перелік обмежень у «червоній» зоні і в Житомирській та ще трьох областях заборонив пасажирські перевезення. Однак жодних роз’яснень та дати, з якої діятиме заборона немає.

Тим часом 10 березня у Житомирській міській раді скликають засідання ТЕБ та НС, щоб вирішувати забороняти, обмежувати чи дозволяти і надалі роботу громадського транспорту.

«Сьогодні буде засідати комісія ТЕБ та НС, яка буде вирішувати чи працюватиме громадський транспорт. Рішення стосуватиметься лише міського транспорту. Коли буде щось відомо, ми проведемо брифінг», – розповіли Житомир.info у пресслужбі міської ради.

З приводу приміських, міжміських та внутрішньо обласних перевезень станом на 12.00 год. 10 березня нічого не відомо і транспорт працює без змін.

«Поки все залишається без змін. Буде якась інша команда, тоді будемо виконувати», - розповів Житомир.info Валерій Ясинецький, начальник відділу транспорту та зв’язку департаменту Регіонального розвитку Житомирської ОДА.

Як повідомляв Житомир.info, 2 березня у міськраді та ОДА нагадали, що попри червону зону громадський транспорт у Житомирській області працюватиме без змін.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: транспорт червона зона заборона комісія  
Матеріали по темі