Влада

Щоб стадіон «Полісся» у Житомирі отримав третю категорію ФФУ, треба окремий проєкт і ще 100 мільйонів

16 March 2021, 16:44

Для функціонування житомирського стадіону «Полісся» третьої категорії згідно з Регламентом ФФУ треба робити окремий проєкт, орієнтовна вартість робіт – майже 100 млн грн.

Про це голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко повідомив народним депутат у відповідь на депутатський запит щодо вжиття невідкладних заходів для завершення реконструкції центрального стадіону «Полісся» у Житомирі. Запит був направлений голові ОДА 19 лютого 2021 року.

У відповіді, датованій 9 березня, Віталій Бунечко, зокрема, пояснює, що основними причинами довготривалої реконструкції стадіону є «недостатність фінансового ресурсу при високій вартості проєкту» та «неодноразові зміни до проєктних рішень».

Щодо вартості робіт, то реконструкція «Полісся» вже має кошторисну вартість 204,4 млн грн, але може збільшитися ще на 100 млн грн, якщо стадіон хоче отримати ІІІ категорію, яка дозволяє проведення матчів чемпіонату України серед команд клубів ПЛ, фінальні матчі Кубку та Суперкубку України та, за узгодженістю з УЄФА, ФІФА – офіційні міжнародні матчі.


Скріншот з відповіді голови ОДА на депутатський запит

Зазначимо, що житомирський стадіон «Спартак-Арена» має І категорію: дозволено проведення матчів чемпіонатів серед команд клубів ПФЛ України ІІ ліги, молодіжних складів команд, команд U-19 та Кубку України до стадії ¼ фіналу.

Категорія ІІ, яку, скоріш за все, отримає стадіон «Полісся», дозволяє проведення матчів чемпіонатів серед команд клубів ПФЛ України І ліги, Кубку України до стадії ½ фіналу.

Нагадаємо, основні роботи на центральному стадіоні хочуть завершити до 26 березня, щоб команда ФК «Полісся» могла зіграти перший домашній матч весняної частини чемпіонату в Житомирі. Департамент регіонального розвитку ОДА 22 лютого цього року уклав угоду з ТОВ «Проспект-проект», яка за 330 тис. грн має зробити коригування проєктної документації по об'єкту: «Реконструкція футбольного поля та благоустрій території центрального стадіону по вул. Фещенка-Чопівського, 18 в м. Житомирі».

Як повідомляв Житомир.info, 17 лютого 2021 року через недобудований стадіон вболівальники житомирського «Полісся» влаштували акцію «Бунечка - човпти!» під стінами ОДА.

Відеосюжет про дев’ять голів Житомирської облдержадміністрації, спочатку десятки, а згодом і сотні мільйонів гривень та 15 років будівництва дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стадіон нардеп запит ОДА Бунечко реконструкція футбол 
Матеріали по темі