Влада

В департаменті Житомирської ОДА провели конкурс на начальника управління культури і туризму: було 8 претендентів

14 квітня 2021, 13:30

На порталі вакансій державної служби 19 березня 2021 року була опублікована інформація про оголошення конкурсу на посаду заступник директора департаменту - начальник управління культури та туризму Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

Станом на 14 квітня на порталі зазначається, що прийом документів завершений, але про переможця конкурсу інформація відсутня.

На офіційному сайті зазначеного департаменту ОДА інформацію про конкурс та його результати знайти не вдалося. Натомість на сайті «Доступ до правди» оприлюднена відповідь департаменту культури, молоді та спорту на запит Руху «Чесно» щодо проведення конкурсу на посаду начальник управління культури та туризму: до участі у конкурсі були допущені 8 кандидатів; участь у тестуванні, які відбулося 1 квітня, взяли 7 кандидатів (один не з’явився); за результатами тестування до наступного етапу були допущені 5 кандидатів; за результатами розв’язання ситуативних завдань до співбесіди з конкурсною комісією допущені 4 кандидати.

«Станом на 06.04.2021 конкурсна комісія на зайняття вакантних посад державної служби Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації здійснює визначення загального рейтингу кандидатів з метою допущення до наступного етапу конкурсу», - йдеться у з відповіді на інформаційний запит.


Скріншот з відповіді на запит

За інформацією редакції, з чотирьох кандидатів, які дійшли до співбесіди, найімовірніший претендент на перемогу - Можар Ярослав Анатолійович, який зараз є головою Народицької райдержадміністрації, що знаходиться в процесі ліквідації у зв’язку з укрупненням районів.

Нагадаємо, в січні цього року голова ОДА Віталій Бунечко пообіцяв знайти посади звільненим 23 очільникам районів, аби залишити їх у команді.

Як повідомляв Житомир.info, 25 січня 2021 року заступник директора департаменту – начальник управління культури та туризму департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь звільнилася з посади і хоче стати директором Житомирського обласного літературного музею.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА департамент вакансія конкурс Гресь  
Матеріали по темі