Влада

У Бунечка вже є кандидати на голів РДА чотирьох нових районів, а звільненим він пообіцяв знайти посади

13 січня 2021, 14:44

Новий заступник голови ОДА Юрій Оханський відповідатиме за реорганізацію райдержадміністрацій, співбесіди з кандидатами на посади голів РДА чотирьох нових районів вже відбулися.

Про це голова облдержадміністрації Віталій Бунечко сказав 13 січня в програмі «Діалоги» на Житомир.info.

«Юрій Оханський буде відповідати за питання реорганізації районних державних адміністрацій, йому це найближче. Сьогодні відбулася співбесіда з головами вже нових районних державних адміністрацій (Житомирської, Коростенської, Бердичівської, Новоград-Волинської –ред.), всі кандидатури погоджені, я не буду їх називати, але це ті, хто займав посади голів РДА. І в мене є бажання 23 очільників районів залишити в нашій команді, звісно, що будуть значні скорочення, але я спробую всіх залишити на посадах, які будуть в штатному розписі», - повідомив голова ОДА.

Він також зазначив, що у зоні відповідальності заступника голови ОДА Юрія Оханського знаходиться департамент культури, молоді та спорту і Державний архів Житомирської області.

Крім того, Віталій Бунечко повідомив, що на погодженні знаходяться документи на ще одного заступника голови ОДА й пояснив затримку з призначенням заступника з цифрової трансформації.

«Ми визначилися з кандидатурою, подали на Міністерство цифрової трансформації, були питання в міністерстві, нам запропонували декілька кандидатів з інших регіонів. Але я дуже хочу, щоб людина, яка буде працювати заступником голови обласної державної адміністрації по цифровій трансформації була з нашої Житомирської області. Ось така позиція. Ми знову повернулися до попередніх кандидатів, вдруге подали документи на Міністерство цифрової трансформації. Маю надію, що кандидата буде затверджено», - сказав Віталій Бунечко.

Повністю програму «Діалоги» дивіться тут

Нагадаємо, у вересні 2020 року голова ОДА Віталій Бунечко зустрівся з шістьома кандидатами на посаду заступника з «діджиталізації», а потім кадрова комісія Офісу президента та Міністерство цифрової трансформації мали опрацювати документи кандидатів для визначення переможця.

Як повідомляв Житомир.info, 28 грудня 2020 президент звільнив Юрія Оханського з посади голови Житомирської райдержадміністрації, на яку він був призначений 19 листопада 2019 року. На початку січня 2021 року Оханський вже працював на посаді заступника голови Житомирської ОДА.

Наприкінці грудня 2020 року заступниця голови ОДА Віра Рогова перейшла працювати на посаду заступника міністра освіти і науки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА Бунечко Оханський заступник  
Матеріали по темі