Місто

​У Житомирі до червня планують добудувати ще два будинки сімейного типу для 15 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування

19 April 2021, 14:51

У Житомирі в мікрорайоні Мальованка закінчують будівництво 2-х дитячих будинків сімейного типу.

Про це 19 квітня повідомили на сайті Житомирської міської ради.

«Два будиночки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – вже на фінішній прямій і 1 червня будуть готові приймати свої родини. Площа одного будинку - 290 кв. м. У кожному - по 7 спалень та 6 санвузлів, тепла підлога та просторі кухні. Для опалення облаштували тут теплові насоси: така технологія значно заощадить фінанси родини.

Будинки знаходяться у мікрорайоні Мальованка. Поруч планують звести спортивний майданчик, а КП «Зеленбуд» візьметься за озеленення території», – йдеться у повідомленні.

На своїй сторінці у Facebook міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що в новозбудованих будинках проживатимуть 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«…Рік тому сесією міської ради ми виділили ділянку під їхнє будівництво.Сьогодні бачимо: процес стрімко йде! Утеплення, підлоги з підігрівом, сучасні планування, зручні для дітей та батьків... Меблі вже готові, чекають на складах. Нові будинки стануть домівками для 15 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Дякую за підтримку та впровадження проекту німецькому фонду «Міст в життя», під керівництвом Вільгельма Шрьодера.І військовому капелану та керівнику БФ «Компас Житомир» Василий Поворознюк - за чудову ініціативу. А ще, фонд планує відкрити спортивний майданчик поблизу будинків», – написав Сухомлин.

Як повідомляв Житомир.info, 13 квітня на сайті міської ради повідомили, що у Житомирі запрацював сьомий будинок сімейного типу: в родині тепер житимуть два братики і сестричка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дитячий будинок діти сироти Мальованка ДБСТ  
Матеріали по темі