Політика

На що депутати Житомирської міськради у І кварталі витрачали кошти, виділені на потреби виборців

24 May 2021, 15:38

У 2021 році кожен з 42 депутатів Житомирської міської ради отримує з міського бюджету 100 тис. грн, які можна спрямувати на потреби виборчих округів та окремих виборців.

Зазвичай більшу частину цих коштів депутати витрачають на матеріальну допомогу. На сайті міської ради оприлюднена інформація про спрямування так званих депутатських коштів у І кварталі 2021 року. Зауважимо, що шість депутатів за три місяці поточного року не витратили жодної гривні: Годердзі Кварацхелія (фракція «Пропозиція»), Сергій Гринчук (ОПЗЖ), Олег Горай («Європейська Солідарність»), Вадим Ліскі («Європейська Солідарність»), Лідія Чередніченко («Слуга народу»), Олександр Шевчук («Слуга народу»).

Ще троє витратили лише 10 тис. грн, або менше: Ірина Гладка («Слуга народу»), Павло Гудзь («Пропозиція»), Неля Ковалюк («Пропозиція»), Лариса Павлусенко («Пропозиція»), Артем Ражев («Європейська Солідарність»), Андрій Умінський («Пропозиція»),

Водночас всі 100 тисяч вже витратили четверо депутатів: Геннадій Карпінський («Європейська Солідарність») спрямував кошти КП «Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка» на офтальмологічний безконтактний тонометр; Олександр Порядін («Пропозиція») – на матеріальну допомогу; Галина Шиманська («Пропозиція») – 25,4 тис. грн на матеріальну допомогу, 10 тис. грн на комплект для харчоблоку ДНЗ №57, 14,6 тис. грн на придбання ноутбуку для ДНЗ №35, 50 тис. грн на благоустрій території ДНЗ №39 (Шиманська є завідувачкою цього дитсадка – ред.); Микола Янушевич («Пропозиція») – 73 тис. 780 грн на придбання та встановлення дитячого майданчика на проїзді Академіка Тутковського, 4, 21 тис. 840 грн на придбання дитячих гойдалок для ДНЗ №73, 4 тис. 300 грн на матеріальну допомогу.

Ще у трьох депутатів від виділених грошей залишилися менш ніж 10 тис. грн: Віктор Клімніський (секретар міської ради, фракція «Слуга народу») виділив 44 тис. грн на матеріальну допомогу і 48,8 тис. грн на придбання віконних блочних конструкцій для ОСББ «Проспект Миру,12»; Юрій Мойсеєв («Пропозиція») – 20 тис. грн на матеріальну допомогу, 74 тис. грн на меблі, металопластикові конструкції і оргтехніку для дитсадка №11; Вікторія Федорова («Пропозиція») – 99,9 тис. грн на придбання ігрового комплексу для ДНЗ №73.

На що у І кварталі цього року спрямовували кошти 36 депутатів міської ради дивіться тут.

Нагадаємо, що в бюджеті на 2021 рік закладено 24 млн грн на шість виборчих округів, депутати від яких мають спільно вирішити, на які проєкти спрямувати 4 млн грн з міського бюджету. Станом на середину квітня депутати Житомирської міської ради так і не визначилися, на що спрямувати кошти, виділені на округ.

Хто представляє інтереси виборців в кожному з шести округів – дивіться на інтерактивній карті

Як повідомляв Житомир.info, у 2020 році, в останній рік каденції, кожен з 42 депутатів Житомирської міської ради сьомого скликання отримав по 200 тисяч гривень з міського бюджету для забезпечення потреб свого виборчого округу, за три квартали 2020 року майже всі депутати використали ці кошти, в основному – на допомогу ОСББ та навчальним закладам і надання матеріальної допомоги (семеро спрямували на матеріальну допомогу всі гроші).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: депутат округ міськрада кошти  
Матеріали по темі