Влада

​Виконком розглянув план заходів щодо підготовки до опалювального сезону у Житомирі

2 June 2021, 13:34

Підсумки роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років та завдання з підготовки до наступного опалювального сезону 2 червня розглянули на черговому засіданні виконкому.

«Під час минулого опалювального періоду забезпечено на належному рівні температурний режим у лікарнях, закладах освіти, установах соціально-культурного призначення та житловому фонді Житомира. Впродовж опалювального періоду 2020-2021 років мали місце й випадки аварійного відключення електропостачання, теплопостачання, що усувалися в короткі терміни. Вже не було проблем з роботою індивідуальних теплових пунктів в мікрорайоні Малікова, як це було у попередні роки. ОСББ наразі набагато краще готується до зими, ніж деякі управляючі компанії», - зазначив начальник управління комунального господарства міської ради Олександр Марцун.


Як будуть готуватися до опалювального сезону, розповів начальник управління комунального господарства міської ради Олександр Марцун.

«Основними заходами з підготовки об'єктів теплопостачання передбачається: капітальний ремонт котлів - 8 одиниць, підготовка теплових мереж - майже 150 км, підготовка та поточний ремонт центральних теплових пунктів - 60 одиниць, підготовка та поточний ремонт котелень. Продовжуються роботи по заміні зовнішніх теплових мереж опалення - це 2,4 км. Всі ці мережі будуть виконані в попередньо ізольованих трубах. Роботи розпочаті завчасно ще у квітні, ми вже бачили виконані роботи по вул. Велика Бердичівська, вул.Чорновола, вул. Льва Толстого», - розповів Олександр Марцун.

Також планують роботи з підготовки об’єктів КП«Житомирводоканал».

«На всю підготовку до зими не можуть не впливати заходи КП«Житомирводоканал». Тут основними роботами є продовження робіт по заміні зовнішніх мереж водоканалу. Планується замінити 3,8 км магістральних і розподільних водопровідних мереж. Також заходами щодо водопостачання передбачено: ремонт у водопровідних колонах - 50 одиниць, ремонт і заміна пожежних гідрантів - 120 одиниць», - сказав Олександр Марцун.

Міський голова нагадав, що до опалювального періоду має запрацювати нова ТЕЦ, яка розташована на Богунії.

«Я там не побачив РК-10. Ми плануємо ТЕЦ ввести в експлуатацію. Для нас дуже важливо, що комунальне підприємство зможе забезпечити себе електричною енергію, ціна якої швидко піднімається до 4 грн», - говорить Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі опалювальний сезон 2020/2021 розпочався 19 жовтня – в цей день запрацювали всі котельні, – а завершився 15 квітня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: опалювальний сезон "Житомиртеплокомуненерго" виконком Марцун  
Матеріали по темі