Влада

Влада Житомира збирається шукати інвестора для обслуговування «електронного квитка»

3 June 2021, 12:38

Обслуговування «електронного квитка» у громадському транспорті Житомира планують передати інвестору. Порядок та умови проведення конкурсу з визначення інвестора має розробити управління транспорту спільно з КП «Житомиртранспорт».

На сайті Житомирської міськради 31 травня оприлюднили проєкт рішення сесії «Про організаційні заходи щодо розвитку автоматизованої системи обліку оплати проїзду у громадському транспорті Житомирської міської територіальної громади».

«Доручити управлінню транспорту і зв’язку Житомирської міської ради спільно з комунальним підприємством «Житомиртранспорт» Житомирської міської ради:
Розробити порядок та умови проведення конкурсу з визначення інвестора для розвитку автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті Житомирської міської територіальної громади, з подальшим затвердженням такого порядку рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради», – йдеться у документі.

Проєкт рішення сесії Житомир.info 3 червня прокоментував начальник управляння транспорту і зв’язку міської ради Костянтин Підпокровний.

«Враховуючи рекомендації наших депутатських комісій при розгляді питання щодо подальшого розвитку нашої автоматизованої системи обліку оплати проїзду, було доручено управлінню транспорту та комунальному підприємству розробити порядок та положення про проведення конкурсу на залучення інвестора на подальший розвиток автоматизованої системи оплати проїзду. Це стосується оновлення системи, розширення системи (закупівля валідаторів) та реалізації разового квитка. Щоб у подальшому не витрачати кошти міського бюджету на утримання та розвиток системи, як варіант, розглядається питання щодо залучення інвестора на подальший розвиток системи. Проєктом рішення передбачається, що управління транспорту та комунальне підприємство «Житомиртранспорнт» розроблять усі процедурні моменти, виконавчий комітет проведе конкурс на залучення інвестора, а надалі на сесію буде виноситись інвестиційний договір, як це передбачено проєктом рішення, на залучення інвестора. І тільки після цього буде прийняте рішення або залучати інвестиції у реалізацію цього проєкту, або продовжувати утримувати цю систему за рахунок міського бюджету», – пояснив Костянтин Підпокровний.

Нагадаємо, 17 березня 2021 року на черговому засіданні виконавчого комітету погодили встановлення у Житомирі пів сотні терміналів самообслуговування для поповнення е-квитка.

Адреси місць розміщення програмно-технічних комплексів самообслуговування (терміналів) дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, у травні 2020 року на зупинці біля Житомирської міської ради встановили перший термінал, в якому можна поповнити транспортну картку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: е-квиток єдиний квиток «Житомиртранспорт» транспорт проїзд квиток Підпокровний  
Матеріали по темі