Влада

Влада Житомира хоче ліквідувати комунальне підприємство, яке надає платні медичні послуги

15 June 2021, 13:37

Влада Житомира хоче припинити комунальне підприємство «Профілактика» шляхом ліквідації.

Відповідний проєкт рішення сесії 15 червня оприлюднили на сайті міської ради.

«Припинити комунальне підприємство «Профілактика» Житомирської міської ради шляхом ліквідації. Встановити двомісячний строк для заявлення кредиторами вимог з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення підприємства. Ліквідатором призначити головного бухгалтера комунального підприємства «Профілактика» Житомирської міської ради Кривенко Ольгу Василівну та провести ліквідаційну процедуру згідно з вимогами чинного законодавства», - йдеться у проєкті рішення.

Нагадаємо, з 15 червня 2017 року директором КП «Профілактика» призначена Олена Вербич. За 2020 рік вона отримала 135 тис. 200 грн зарплати за основним місцем роботи і 32 тис. 342 грн в міській лікарні №1, де працює за сумісництвом акушеркою.

За результатами звітів про роботу у 4 кварталі 2020 року Олена Вербич отримала премію в розмірі 30% до трьох посадових окладів за контрактом.

Комунальне підприємство знаходиться в приміщенні поліклініки на вул. Велика Бердичівська, 32 (на фото) і надає платні послуги з охорони здоров’я – медичні огляди декретованого контингенту, медичні огляди працюючих зі шкідливими умовами праці та осіб, які поступають на навчання.

Як повідомляв Житомир.info, мер Житомира Сергій Сухомлин в інтерв’ю 8 червня 2021 року заявив, що комунальне підприємство «Інспекція з благоустрою м.Житомира» можуть ліквідувати після того, як вирішать, що робити з комунальними ринками.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада КП "профілактика" ліквідація Вербич  
Матеріали по темі