Влада

​У Житомирській ОДА створили моніторингову комісію для перевірки доступності медзакладів для людей з інвалідністю

22 June 2021, 10:34

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко розпорядився створити моніторингову комісію для моніторирнгу медичних закладів. Комісія перевірятиме інклюзивність медзакладів, зокрема, доступність будівель для людей з інвалідністю.

Відповідне розпорядження№399 «Про утворення моніторингової комісії для здійснення перевірок медичних закладів щодо їх відповідності інклюзії» від 14.06.2021 року опублікували на сайті Житомирської ОДА.

«1.Утворити моніторингову комісію при обласній державній адміністрації для здійснення перевірок медичних закладів щодо їх відповідності інклюзії та затвердити її склад згідно з додатком (далі - моніторингова комісія). 2. Моніторинговій комісії здійснювати перевірки медичних закладів щодо доступності будівель та споруд для людей з інвалідністю, маломобільних груп населення та вживати заходів у разі виявлення порушень», – йдеться у розпорядженні.


Нагадаємо, у вересні 2020 року в Житомирі протягом трьох днів працювали волонтери, які в рамках всеукраїнського проєкту Рейтинг доступності міст України «Тостер» перевіряли центральну частину міста на безбар'єрність. Під моніторинг підпали інфраструктурні, комерційні та адміністративні об’єкти. У ході перевірки з’ясувалося, що на пішохідній Михайлівській людям на візках доступні лише два заклади.

Як повідомляв Житомир.info, у листопаді 2019 року Житомир.info інспектував пішохідну безбордюрну вулиці Михайлівську. Виявилося, що більшість закладів тут не доступні для маломобільних мам та людей на візках.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: медзаклади інклюзія доступність люди з інвалідністю розпорядження моніторингова група  
Матеріали по темі