Місто

На організацію «Korolev Avia Fest» у Житомирі планують витратити близько 1,4 млн грн: управління культури оголосило тендер

6 липня 2021, 11:35

Управління культури Житомирської міської ради оголосило тендер на послуги з організації «Korolev Avia Fest». Очікувана вартість закупівлі - 1,4 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 5 липня на ресурсі ProZorro.

У тендерній документації вказано, що послуги з організації фестивалю мають надаватися 14-15 серпня, місце проведення - аеропорт «Житомир». Джерело фінансування - місцевий бюджет.

У додатках до тендерної документації зазначаються обов'язкові технічні, кількісні та організаційні характеристики до переможця тендеру. Зокрема переможець тендеру має забезпечити виступи 14 серпня співачки NK, 15 серпня - співачки Jerry Heil та оплату гонорарів, забезпечити організацію на фестивалі шоу двома ді-джеями та двома ведучими. Також переможець торгів має організувати встановлення сцени, звукозабезпечення, світлозабезпечення, екран. Підрядник має організувати відеозйомку, трансляцію фестивалю наживо, фотозйомку та організувати логістику: два автобуси класу Mercedes-Benz Sprinter з кондиціонером, баром, TV, DVD, три буси для перевезення пасажирів і один для перевезення необхідного інвентарю, а також два вантажні авто.

Підрядник має забезпечити на фестивалі функціонування дитячих локацій, організацію та проведення дитячих розважальних майстер-класів, розміщення тематичних фотозон, створити сайт фестивалю, провести рекламну кампанію та інше.

Пропозиції управління культури Житомирської міської ради приймає до 21 липня, аукціон запланований на 22 липня 2021 року.

Нагадаємо, 22 серпня 2020 на території житомирського аеропорту проходив Міжнародний космічний фестиваль «Korolev Avia Fest». Подивитися на віражі у небі прийшли більше тисячі житомирян та гостей міста. У наступні два дні, 23 та 24 серпня у Житомирі відзначили День прапора та День незалежності. За підрахунками Житомир.info ці три дні святкувань обійшлись міському бюджету в 136 тис. 844 грн.

Як повідомляв Житомир.info, в серпні-вересні на території житомирського аеропорту проводять щорічний міжнародний авіазліт малої авіації імені Корольова. Ідея проведення такого заходу в Житомирі належить Леоніду Крігеру, який організовував авіазліт малої авіації в Житомирі упродовж більш як 10 років поспіль. Так, у серпні 2018 на захід завітали 80 учасників із різних країн світу. Виставка малої авіації та показові польоти відбувалися й у вересні 2019 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Korolev Avia Fest авіазліт фестиваль тендер закупівля аеропорт УК  
Матеріали по темі