Місто

​Біля Богунського кар’єру в Житомирі, на якому власник земельної ділянки звів паркан, Держгеокадастр виявив порушення

10 July 2021, 11:56

Жителі Житомира, які виступали проти будівництва біля Богунського кар’єру знову зібралися аби почути результати перевірки від Держгеокадастру. За словами депутата Житомирської районної ради Олександра Міщенка, контролюючий орган виявив численні порушення.

«На сьогоднішній день є висновки контролюючого органу Держгеокадастру, який відповідає за контроль дотримання земельного законодавства та цільового використання земельних ділянок. Оскільки у людей був інформаційний вакуум, я доніс до людей цю інформацію. Відповідні порушення були озвучені - це близько 8,5 соток загороджених земель, на які відсутні правоіснуючі документи. Також тут відбувають забудови без зміни цільового призначення. Надалі є припис Держгеокадастру, який має виконати власник цих земельних ділянок, усунути порушення. Є встановлений термін — 26 липня», — розповідає Олександр Міщенко.


Власник ділянки в свою чергу запевняє, жодні листи з перевірки не отримував.

«Ось вони створили комісію, тепер я так розумію мені випишуть штраф за незаконне захоплення землі і ще чогось, потім справа передається в суд. Я в свою чергу не бачив ніяких документів, на жодній з комісій ні я, ні моя дружина не були, ми в цьому балагані не беремо участь. Вони купкою людей зібралися і намагаються забрати мою землю», — каже власник ділянки Платон Агеєв.

Дійти до компромісу мешканці та власник земельної ділянки не змогли. За словами Олександра Міщенка, далі депутати продовжать розбиратися у цій ситуації.

«Далі ми, як депутати, будемо контролювати цей процес, аби відповідно виконувалися приписи. В разі невиконання, будуть повторні приписи, штрафи. Наскільки мені відомо, вони можуть звертатися до правоохоронних органів», — зауважив Олександр Міщенко.

Нагадаємо, на околиці Житомира власник земельної ділянки зводить паркан біля Богунського кар’єру, місцеві мешканці виступили проти будівництва.

Як повідомляв Житомир.info, 2 червня мешканці зустрілися з власником земельної ділянки аби обговорити це питання, але домовитися не змогли.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Міщенко Агеєв Богунський кар'єр земельна ділянка порушення Держгеокадастр  
Матеріали по темі