Місто

​Шоколадний рік починається 11 липня: День народження бренду Wander

11 липня 2021, 15:42

11 липня 2021 року житомирський бренд шоколаду Wander відсвяткував свій перший День народження. Дата збігається із Всесвітнім днем шоколаду: майстри-шоколатьє з Wander підготували для житомирян яскраві шоколадні емоції! Акції для дорослих та дітей, розіграш, прем’єри новинок та живе спілкування із засновниками бренду - все це створило атмосферу сімейного свята.

«Цукерки з ідеєю» - саме такими виготовляють солодощі Wander на невеликому виробництві у Житомирі. Ціла команда за рік створила впізнаваний продукт, який тішить око, дарує нові смакові враження, розповідає про подорожі через інгредієнти, теми шоколадних колекцій та промоційні кампанії.

У неділю атмосферне кафе-бутик, розташоване за адресою пл. Перемоги 4/2, зустрічало чисельних гостей: і постійних відвідувачів, і тих, хто завітав на гостину уперше. Подарунків та позитиву вистачило на всіх! А найближчим часом Wander запропонує оновлений асортимент солодощів, створений на основі уподобань житомирян: нові смачні подорожі з незвичайними начинками, формами та кольорами!

Ідея створити бренд, який би був шоколадною подорожжю та новим досвідом для поціновувачів якісного шоколаду, народилась у підприємця та мандрівника Андрія Амєліна більше року тому. Найкращий бельгійський шоколад, знання екзотичних інгредієнтів, любов до незвичних поєднань - все це дозволило йому зібрати команду досвідчених шоколатьє, які і створили надзвичайний продукт. Це солодощі, які змінюють загальну ідею про шоколад: зі звичайного смаколика він перетворюється на подорож до нових вражень.

Засновник бренду зазначає: «Коли ми говоримо про подорожі, то не обов'язково повинні думати про поїздки у далекі краї. Якщо замислитись, то ми щодня робимо маленькі подорожі у власних відчуттях. Сенс подорожі - досвід, який нас змінює. Тому нові смакові враження - це теж подорожі».

Чи легко будувати бренд шоколаду, роблячи ставку на виключну якість? Це нелегко, але Андрій Амєлін впевнений:

«Багато розумних людей сумніваються у собі, власних силах. Через ці сумніви вони не беруться реалізовувати навіть блискучі проекти. Я - з тих, хто добре зважує рішення, але прийнявши його, йде далі, не зупиняючись. Я не кажу, що такий спосіб дії завжди приводить до успіху, але, принаймні, ви не втрачаєте мрій та можливостей».

Нещодавно бренд отримав сертифікат про відповідність Міжнародному стандарту 22000:2018 «Система управління безпекою харчових продуктів. Вимоги до організації, що бере участь у харчовому ланцюгу». Wander та другий сімейний бренд, Pastivalle, «мамою» якого є дружина Андрія, Світлана Амєліна, позиціонують свій продукт як екологічно чистий.

«Наше виробництво пастили у 2014 почалося з 3,5 га ягідного поля. Від вирощування ягід для власної родини я прийшла до створення здорових солодощів для усіх ласунчиків. Ми збираємо ягоди тільки ідеальної стиглості та виготовляємо з них сік у мінімальний час, щоб зберегти максимум корисних речовин. У нашій пастилі немає вареного яблучного пюре, яке використовує більшість виробників для загущення, у нас - чистий ягідний сік. Ми не йдемо на компроміси, коли йдеться про якість. Натуральність та користь - кардинальні цінності бренду».

За рік бренд відзначився знаковими партнерствами, в тому числі з іншими житомирськими брендами. Wander пропонує також і солодощі з “локальним звучанням” та бере участь у розробці гастротуристичного маршруту по Житомиру у рамках ініціативи Житомирської туристичної асоціації.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі