Політика

За пів року вісім депутатів Житомирської міськради витратили по 100 тис. грн, які отримали на потреби виборчих округів

14 July 2021, 13:40

На початку 2021 року кожен з 42 депутатів Житомирської міської ради отримав з міського бюджету по 100 тис. грн, які можна спрямувати на потреби виборчих округів та окремих виборців.

За перше півріччя деякі народні обранці вже витратили всі кошти, але на сесії міської ради 17 червня вони проголосували за виділення ще по 100 тис. грн кожному.

На сайті міської ради оприлюднили інформацію про спрямування депутатських коштів у І півріччя 2021 року.

Зауважимо, що троє депутатів за шість місяців не витратили жодної гривні виділених коштів: Вадим Ліскі (фракція «Європейська Солідарність»), Лідія Чередніченко та Олександр Шевчук (обоє з фракції «Слуга народу»).

Ще троє депутатів за пів року використали менш ніж 20% зі 100 тис. грн: Віктор Євдокимов («Слуга народу») – 15 тис. грн для ГО «Асоціація футзалу» Житомирської області для відновлювальних зборів після всеукраїнських змагань; Олексій Харченко («Слуга народу») – 1 тис. грн на матеріальну допомогу і 15 тис. грн для ГО «Асоціація футзалу» Житомирської області для відновлювальних зборів після всеукраїнських змагань; Людмила Зубко («Європейська Солідарність») – 5 тис. грн на матеріальну допомогу, 5 тис. грн КУ «Пластовий молодіжний центр» Житомирської міської ради для придбання туристичного спорядження, 7,2 тис. грн департаменту освіти міської ради на транспортні послуги для поїздки у Київ працівників освіти та культури Житомира на виставку, присвячену 150-річчю Лесі Українки.

Нагадаємо, за І квартал четверо депутатів – Геннадій Карпінський («Європейська Солідарність»), Олександр Порядін («Пропозиція»), Галина Шиманська («Пропозиція»), Микола Янушевич («Пропозиція») – витратили виділені 100 тис. грн, зараз їх вже восьмеро, додалися: Годердзі Кварацхелія («Пропозиція») всі кошти направив на встановлення дитячого майданчика на вул. Крошенська, 47; секретар міської ради Віктор Клімінський («Слуга народу») 51 тис. 187,74 грн виділив на матеріальну допомогу і 48 тис. 812,26 грн на придбання віконних блочних конструкцій ОСББ «Проспект Миру,12»; Юрій Самборський (ОПЗЖ) спрямував всі 100 тис. грн на матеріальну допомогу; Олена Юрчук («Пропозиція») віддала на матеріальну допомогу 41,8 тис. грн, ДНЗ №35: отримав 11 тис. 250 грн на придбання спортивного інвентарю (лабіринт-гусінь),46 тис. 950 грн були спрямовані на придбання мультимедійного комплексу в кабінет української мови школи №12.

На що у І півріччіі цього року спрямовували кошти 39 депутатів міської ради дивіться тут.

Хто представляє інтереси виборців в кожному з шести округів Житомира – дивіться на інтерактивній карті.

Як повідомляв Житомир.info, в міському бюджеті на 2021 рік закладено 24 млн грн на шість виборчих округів, депутати від яких мають спільно вирішити, на які проєкти спрямувати 4 млн грн з міського бюджету.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: депутат округ міськрада кошти  
Матеріали по темі