Влада

Голова Житомирської облради звільнив директора обласної спортшколи, за якого вступалися тренери та спортсмени

22 липня 2021, 11:33

Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко звільнив директора обласної школи вищої спортивної майстерності Василя Грибука.

Відповідне розпорядження Федоренко підписав 20 липня, на сайті облради його оприлюднили 22 липня.

«Звільнити Грибука Василя Олександровича з посади директора комунального закладу «Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності» Житомирської обласної ради 20 липня 2021 року у зв’язку із закінченням строку трудового договору», - йдеться у документі.

Розпорядження голови про звільнення Грибука має затвердити обласна рада. Чергова сесія облради запланована на 29 липня.


Нагадаємо, 20 травня 2021 року більше двадцяти тренерів та вихованців обласної школи вищої спортивної майстерності прийшли до облради, щоб підтримати нинішнього директора школи Василя Грибука: у липні в керівника спливає строк контракту з обласною радою, а на останньому засіданні комісії розгляд цього питання відклали. На сесії обласної ради 27 травня депутат Олександр Чорноморець заявив, що переукладання контракту з Василем Грибуком блокує влада Житомира, у відповідь голова облради Володимир Федоренко пообіцяв, що після сесії проведуть засідання комісії щодо продовження контракту з керівником спортшколи.

Як повідомляв Житомир.info, директором обласної школи вищої спортивної майстерності Василя Грибука призначили в 2016 році, до цього він був директором комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної організації ВФСТ «Колос». На місцевих виборах 2020 року Грибук балотувався в депутати Житомирської обласної ради від ВО «Батьківщина».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада Грибук звільнення спортшкола  
Матеріали по темі