Місто

​Житомирянам показали ескіз павільйону міжкультурного простору, який має з’явитися біля скверу на Ольжича

22 July 2021, 16:02

Житомирянам показали ескіз павільйону міжкультурного простору, присвячений Олегу Ольжичу, який має з’явитися на розі вулиць Старовільської та Ольжича, поруч зі сквером.

Фото ескізного проєкту 22 липня на своїй сторінці у фейсбук оприлюднила головна архітекторка Житомира Ольга Бронштейн.

«У Житомирі з’явиться міжкультурний простір на розі вулиць Старовільська та Ольжича. На фото презентовано ескіз (попереджаю, бюджет обмежений). Головною метою при розробці ескізу увага акцентувалась на тому, щоб, дивлячись на будівлю, було зрозуміло її функцію. Обожнюю вислів «Архітектура -це мова, якою розмовляє з нами простір»… Водночас збереження та розвиток історико-культурної спадщини міста - один із ключів до створення культурного міста. Існуючі музеї та створення нових відіграють важливу роль для створення культурного міста», - зазначила Ольга Бронштейн.Як повідомляв Житомир.info, на вулиці Ольжича у Житомирі музей космонавтики хотів облаштувати «ОльжичSpace» зі встановленням павільйону для проведення культурно-освітньої діяльності. Відповідний проєкт рішення виконкому оприлюднили у вересні 2020.

23 жовтня 2020 на позачерговому засіданні Житомирський міськвиконком погодив музею космонавтики намір щодо облаштування майданчика «ОльжичSpace» з розміщенням споруди, але сам проєкт відправили на доопрацювання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Ольжич павільйон музей  
Матеріали по темі