Місто

​Житомирські водії кілька років роз'їжджають Михайлівською через опущені боларди, у мерії хочуть вирішити це питання

23 July 2021, 17:34

Останні роки водії безперешкодно можуть заїжджати на пішохідну вулицю Михайлівську. Болард з вулиці Лятошинського зламаний з 2018 року, а зі сторони Скорульського один пристрій опущений.

У міській раді кажуть: хочуть розробити новий механізм заїзду на пішохідну вулицю та відновлюватимуть зламаний болард. Раніше кошти на болард не виділяли, адже планували цього року реконструювати вул. Лятошинського. Новий болард коштує приблизно 150 тисяч грн.

«У проєкті «Лятошинського - пішохідна» питання цього боларду взагалі сумнівне, він по проєкту може бути перенесений далі по Лятошинського за школу, тому вкладати фінансування в ремонт на той момент було недоцільно. Проєкт мав бути в цьому році, але карантин, недостатнє фінансування з бюджету і, мабуть, велика ймовірність, що цього року проєкт не буде реалізований, тому тягнути вже немає потреби, доцільності й будемо виходити з пропозицією на фінансування і відновлення, щоб ще рік, не менше він працював», – розповідає начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.


Ключі від болардів видавали власникам магазинів, кав’ярень та мешканцям Михайлівської. За словами начальника управління транспорту і зв’язку, така схема не спрацювала.

«36 ключів було виготовлено. Цей механізм попрацював буквально декілька днів і фізичне відкривання даного боларду ключами, а потім машини заїжджає і його не піднімає після того, як виїжджає, тому ця схема щодо ключів не спрацювала. Більш схильний до того, що їх потрібно фізично усі відкрити й забезпечити підвезення товарів шляхом візків, інших механізмів. Вулиця Михайлівська є пішохідною і її потрібно зберігати, як пішохідну, доступ транспорту максимально обмежити, чим ми наступний місяць будемо займатись після того, як зрозуміємо, чи фізично ми зможемо відновити цей болард і зараз ми готуємо додаткову схему, махізм підвозу організації спецтехніки на Михайлівську та приватного транспорту», – додає начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.

Нагадаємо, у березні 2021 року патрульні на 340 грн оштрафували водія Audi, який заїхав на пішохідну Михайлівську та виклав фото у соцмережу

Кому і коли можна заїжджати на пішохідну Михайлівську: пояснення для житомирян та гостей міста

Як повідомляв Житомир.info, боларди при в’їзді з вулиці Лятошинського на пішохідну Михайлівську запрацювати в листопаді 2017 року. Мешканці Михайлівської, яким потрібно виїжджати і заїжджати, а також фірми і компанії, заклади яких розміщені на цій вулиці, мають пульти-ключі від болардів.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: болард Михайлівська автомобіль водій  
Матеріали по темі