Здоров'я

Житомирська та Київська області – лідери за кількістю вакцинованих від COVID освітян

31 August 2021, 17:50

Поріг у 65% вакцинованих освітян подолали Житомирська та Київська області.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму зверненні до учасників освітнього процесу, опублікованому в Telegram-каналі 31 серпня – інформує пресслужба МОН.

«Я дякую кожному, хто свідомо обирає шлях вакцинації, прагнучи вберегти себе та оточуючих від ризиків захворіти. Я з розумінням та повагою ставлюся до тих, хто з вагомих причин вимушений відмовитися від профілактики коронавірусу шляхом отримання вакцини. Водночас усіх, хто планує провакцинуватися, але ще не встиг цього зробити, я закликаю не зволікати», – зазначив Сергій Шкарлет.

За його словами, вимога Міністерства охорони здоров’я про наявність у колективі закладу освіти 80% провакцинованих співробітників цілком обґрунтована і реальна.

«Вже сьогодні поріг у 65% вакцинованих освітян подолали Житомирська та Київська області (з урахуванням тих, хто отримав і поки одну, і вже дві дози). Ще кілька областей мають показники близько 50%. Найнижчий рівень вакцинації освітян, на жаль, продовжують поки що демонструвати Запорізька та Волинська області», – наголосив міністр.

В Житомирській міській раді Житомир.info повідомили, що в загальноосвітніх закладах міської територіальної громади вже вакциновано 81% працівників, у закладах дошкільної освіти – 86%. Станом на 27 серпня найвищі показники темпів вакцинації серед освітян були у ЗОШ №19 (98%); Житомирському міському ліцеї №1 (98%); ЗОШ №6 імені В.Г. Короленка (92%), Житомирському екологічному ліцеї № 24 (87%), спеціалізованій загальноосвітній школі №12 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. С.Ковальчука (83%).

Як повідомляв Житомир.info, 10 серпня 2021 року міністр освіти Сергій Шкарлет зауважував, що при будь-якому рівні епідемічної небезпеки освітній процес триватиме, і наголосив, що вакцинація є добровільною. На цю дату в Житомирській області вакцинованих освітян було 43%.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вакцина коронавірус вакцинація щеплення МОН освітяни  
Матеріали по темі