Місто

​На Михайлівській у Житомирі відремонтують будівлю театру ляльок: оголосили тендер на понад 60 млн грн

21 September 2021, 13:40

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації оголосив тендер на ремонтно-реставраційні роботи по будівлі Житомирського академічного обласного театру ляльок. Очікувана вартість закупівлі - 61,1 млн грн.

Оголошення про проведення закупівлі оприлюднили 14 вересня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, ремонтно-реставраційні роботи Житомирського академічного обласного театру ляльок, що по вулиці Михайлівська, 7, мають бути виконані до 1 грудня 2022 року.

У технічному завданні зазначено, що підрядник має провести загальнобудівельні роботи, електромонтажні роботи, роботи з опалення, вентиляції, водопроводу та каналізації, монтаж стаціонарних конструкцій сцени, придбання та монтаж технологічного зв'язку, монтаж системи трансляції звуку зі сцени. Також переможець тендеру має придбати обладнання: акустичні системи, студійний мікрофон та монітори, монтаж обладнання, прожектори, ноутбук, телевізори відеокамери та інше.

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА приймає пропозиції до 30 вересня, аукціон запланований теж на 30 вересня 2021 року.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА замовив розробку проєктної документації щодо реставраційних робіт будівлі Житомирського академічного обласного театру ляльок, що на Михайлівській у Житомирі, у ТОВ «Астерія+» за 1,3 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, у 2017 році Житомирська міська школа хореографічного мистецтва уклала договір з ТОВ «АртХаус» на ремонт приміщень на Михайлівській, за який мали заплатити 119,5 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: театр ляльок сцена реставрація ремонт реконструкція тендер  
Матеріали по темі