Місто

У Житомирі обговорили реконструкцію вулиці Лятошинського: більшість вважає, що там має бути «простір для спільного користування»

29 September 2021, 11:08

У в рамках Європейського тижня мобільності за фінансової підтримки німецької урядової компанії GIZ жителі Житомира обговорювали майбутню концепцію вулиці Лятошинського.

Про це 27 вересня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

Зазначено, що до обговорення долучилися батьки учнів гуманітарної гімназії № 23, велоспільнота та бізнес. Близько пів сотні людей викладали своє бачення реконструкції вулиці.

«Більшість погоджується з тим, що це може бути простір для спільного користування. Він може бути безбар'єрним, щоб всі учасники почували себе комфортно і всі інтереси були враховані. За результатами цього обговорення місто має переглянути технічне завдання на розробку ПКД і за кошти місцевого бюджету розробити документацію для майбутньої реконструкції вулиці Лятошинського», – зазначив організатор Європейського тижня мобільності Борис Пахолюк.

Взяти участь в опитуванні можна ТУТ

Нагадаємо, містян запрошували пройти опитування в інтернеті щодо майбутньої реконструкції вулиці Лятошинського або ж приєднатися до обговорення 25 вересня о 12:30 у спортивній залі гімназії №23.

Як повідомляв Житомир.info, на початку лютого 2021 своїми розпорядженнями Житомирський міський голова Сергій Сухомлин створив робочі групи, що мають опрацювати концепцію реалізації міських проєктів. У планах – капітальний ремонт вул.Небесної сотні (площа Житній ринок – вул. Житній базар), вул. Бориса Лятошинського, капремонт тротуарів на вул.Театральній (вул.В.Бердичівська – вул.Київська), а також реконструкція двох парків.

8 лютого 2021 року міський голова Сергій Сухомлин розповідав, що вулицю Лятошинського хочуть перетворити на пішохідну.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Лятошинського реконструкція Європейський тиждень мобільності обговорення  
Матеріали по темі