Влада

​За проєктну документацію з реконструкції Житомирської обласної лікарні департамент ОДА готовий заплатити рекордну суму - 17 млн грн

7 October 2021, 12:54

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації оголосив тендер на розроблення проєктно-кошторисної документації з реконструкції майнового комплексу КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, що по вул. Червоного Хреста, 3. Очікувана вартість закупівлі - 17 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 6 жовтня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, роботи з розробки проєктно-кошторисної документації мають бути виконані до 1 квітня 2022 року. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

У тендерній документації зазначається, що підрядник має передбачити у проєкті ремонт 5 лікувальних корпусів, інших адміністративно-господарських будівель, а також упорядкування території: утеплення фасадів, ремонт покрівель, заміну вікон та дверей, влаштування тротуарів з фігурних елементів мощення, влаштування проїздів та стоянки й інше. Стадійність проєктування відбуватиметься в три стадії.

Також передбачається, що роботи з реконструкції майнового комплексу КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради відбуватимуться у шість черг.

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА приймає пропозиції до 22 жовтня, аукціон запланований теж на 22 жовтня 2021 року.

Нагадаємо, в Житомирській обласній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського вже відреконструювали приміщення під відділення анестезіології та інтенсивної терапії для післяопераційних хворих, відділення неврології з нейрореанімацією. Роботи відбувалися в три черги.

Роботи першої і другої черги виконувало ТОВ «Уют Строй», яке належить Ігорю Дрогоруба. Восени 2017 року з фірмою уклали угоду на 16,3 млн грн. Через рік департамент Житомирської ОДА з третьої спроби провів тендер на роботи ІІ черги, перемогу в якому знову отримало ТОВ «Уют Строй» з пропозицією у 16 млн грн. Наприкінці 2019 року через переговорну процедуру з фірмою Ігоря Дрогоруба уклали ще одну угоду на коригування за 9,9 млн. Роботи ІІІ черги виконувало вже ТОВ «Уютспецбуд» за 30,4 млн грн, яке належить також Ігорю Дрогорубу.

У квітні Житомирська ОДА відзвітувала про готовність реконструкції обласної лікарні на 75 %, загальна кошторисна вартість робіт по об’єкту склала 77,5 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, у 2021 році до програми «Велике будівництво» було включено реконструкцію приміщень КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради під відділення анестезіології та інтенсивної терапії для післяопераційних хворих, відділення неврології з нейрореанімацією.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: реконструкція ремонт обласна лікарня Гербачевського  
Матеріали по темі