Місто

У департаменті освіти розповіли, коли в житомирських школах розпочнуться осінні канікули

13 October 2021, 16:29

Осінні канікули у школах Житомира мають розпочатися з 23 жовтня.

Про це у коментарі Житомир.info 13 жовтня розповіла заступниця директора департаменту освіти Житомирської міської ради Раїса Кошевич.

«Відзавтра учні загальноосвітніх навчальних закладів і педагоги матимуть чотири офіційні вихідні. Наступного тижня, з 18 по 22 жовтня, діти міста Житомира навчаються, а з 23-го числа йдуть на канікули. Саме ця дата була передбачена у структурі 2021-2022 навчального року. Ми рекомендованим листом надавали керівникам закладів освіти інформацію щодо термінів канікул», – зауважила Раїса Кошевич.

У пресслужбі Житомирської міськради уточнюють, що канікули триватимуть до 31 жовтня.

Зазначимо, що 13 жовтня Міністерство охорони здоров’я повідомило про рекомендацію Міністерству освіти і науки України перенести старт осінніх канікул в закладах освіти на 18 жовтня 2021 року.

Ініціатива почати канікули достроково виникла у зв’язку зі збільшенням кількості хворих на COVID-19 серед дітей.

«Ситуація з захворюваністю на коронавірусну хворобу погіршується, зокрема, кожного дня у сотень дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнів разом із вчителями відправляють на ізоляцію через виявлені випадки COVID-19. Достроковий початок канікул для школярів дозволить вплинути на поширення коронавірусної хвороби шляхом зменшення активності громадян та кількості не обов'язкових соціальних контактів», – пояснив Віктор Ляшко.

Зі слів заступниці Житомирського міського голови Марії Місюрової, станом на 13 жовтня кількість «закритих» класів у зв’язку з COVID-19 у Житомирі – 42, на самоізоляції перебувають 1274 учні.

Як повідомляв Житомир.info, у 2020 році осінні канікули у житомирських школах тривали з 28 жовтня по 3 листопада.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: канікули осінні канікули  
Матеріали по темі