Місто

​У «Житомиргазі» пройдуть відкриті слухання відповідно до карантинних вимог

24 October 2021, 11:02

Відповідно до чинного законодавства АТ “Житомиргаз” як газорозподільна компанії, яка здійснює розподіл природного газу у Житомирській області, зобов’язана завчасно повідомляти споживачів щодо структури тарифу на послуги з розподілу природного газу.

Щороку «Житомиргаз» сумлінно виконує норму чинного законодавства та встановлений поряд оприлюднення інформації, що стосується ліцензійної діяльності компанії.

Зауважимо, що 8 жовтня 2021 року на сайті компанії було розміщено проект структури тарифу на послуги з розподілу природного газу на 2022 рік.

У повідомленні чітко вказано, що відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №866 від 30.06.2017р. "Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює держане регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «АТ «Житомиргаз» оприлюднює проект структури тарифу на послуги з розподілу природного газу на 2022 рік. Основною метою розгляду є приведення тарифу на послуги розподілу природного газу АТ «Житомиргаз» до економічно обґрунтованого рівня.

Також окремим файлом було додано розрахунок тарифу на послуги з розподілу природного газу. Дана інформація знаходиться у вільному доступі. Кожен міг вислови власну думку, зауваження чи пропозицію щодо даного питання до 16:00 23.10.2021 р. (включно) на електронну адресу: office@ztgas.com.ua або на поштову адресу: м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 35, 10002.

З моменту оприлюднення інформації та продовж 16-ти календарних днів до АТ «Житомиргаз» не надійшло жодних зауважень, пропозицій чи інформації, що стосувалася проекту структури тарифу, ні від представників органів місцевого самоврядування, ні він споживачів, ні від інших осіб.

Газорозподільна компанія, виконуючи норми чинного законодавства, створила усі умови, щоб не наражати на небезпеку бажаючих внести свої пропозиції та відреагувати на оприлюднену інформацію щодо проекту структури тарифу.

З огляду на те, що на Житомирщині продовжують фіксувати рекордну статистику захворюваності й область стоїть на порозі впровадження «червоної» карантинної зони, АТ «Житомиргаз» повідомляє про зміну формату проведення відкритого обговорення проекту структури тарифу на послуги з розподілу природного газу АТ «Житомиргаз» на 2022 рік.

Відкрите слухання пройде в онлайн режимі 25.10.2021 року об 11:00 год., приєднатися до онлайн обговорень можна за посиланням: https://meet.google.com/wfm-qwgw-ndh

Пресслужба «АТ «Житомиргаз»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: газ Житомиргаз тариф слухання обговорення  
Матеріали по темі