Місто

​У «104 ua. Клієнтський простір» дотримуються карантинних обмежень і просять споживачів не утворювати черг

4 November 2021, 16:44

У зв’язку із введенням червоної зони «104. ua Клієнтський простір» звертається до споживачів із проханням приходити до центрів обслуговування лише за нагальних потреб, щоб не утворювати черг та не наражати себе на небезпеку.

Натомість з питаннями щодо платіжок та передачі показників пропонують телефонувати в контакт-центр за номерами (0412) 55-80-04, (067) 33-38-104.


З 1 листопада споживачі почали передавати показники лічильників. Це можна зробити за допомогою смс, в особистому кабінеті або у додатках Вайбер та Телеграм.

«Прохання дітей, онуків допомогти своїм літнім батькам, бабусям, сусідам передати дані показники, щоб вони не наражали себе на небезпеку і не йшли в клієнтський простір передати показники. У вайбер-боті, телеграм-боті та особистому кабінету особливо важливим є передача фотофіксації, яка потрапляє у наші системи. Завдяки чому автомат розпізнає вчасно та правильно. Також прохання сплачувати за показники лічильника фактичні, адже всі ми бачимо та вміємо рахувати, відняли попередні й помножили на 7, 99. Ціна є у нас є стабільною до 31 квітня 2022 року», - каже начальник відділення Житомирського управління клієнтського сервісу Юлія Гарбовська.

Також пояснюють, чому важливо подавати показники саме з 1 по 5 листопада.

«Якщо у платіжці ви побачили розбіжність показника лічильника, будь ласка, передавайте показник лічильника з 1 по 5 число місяця, не 20, не 25 не раніше, тому що показник тримається з 1 по 5. Він фіксується на 30 число, якщо він передається раніше, то нараховується прогнозні показники, через які виникають питання, чому нараховано більше, ніж я спожив», - розповідає відділення Житомирського управління клієнтського сервісу Юлія Гарбовська.

Олена прийшла до клієнтського сервісу, щоб встановити газовий лічильник у власне помешкання. Жінка розповідає, що потрапила до спеціаліста одразу, адже черг не було.

«Великі нарахування по загальнобудинковому лічильнику і, напевно, будемо встановлювати лічильник у квартиру, хоча трошки дорого, але це буде вигідніше. Ще нам запропонували сигналізатор газу, враховуючи що у нас маленька дитина», - ділиться Олена.

Загалом у Житомирської області працює 17 відділень клієнтського простору, де можна вирішити будь-які «газові» питання. У всіх відділеннях дотримуються карантинних обмежень.

«Наш графік з 8:00 до 17:00 щодня, окрім суботи та неділі. Обов'язкове носіння маски, дезінфекція рук при вході та на кожному клієнтському просторі, температурний скринінг і дотримання дистанції у 1,5 метра», - додає керівник управління клієнтського сервісу «104.ua» Житомирської області Ірина Виговська

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомиргаз клієнт черга дистанція  
Матеріали по темі