Влада

Віталій Бунечко відзвітував про вакцинацію в Житомирській ОДА: щеплення отримали 97,5% працівників

8 November 2021, 11:32

У Житомирській облдержадміністрації проти коронавірусу вакциновані понад 97% працівників.

Про це 8 листопада під час онлайн-брифінгу повідомив голова ОДА Віталій Бунечко.

«Можу повідомити, що працівники Житомирської обласної державної адміністрації та відповідні структурні підрозділи показали сумлінне відношення до процесу вакцинації. Загалом на сьогодні із 500 осіб, які підпадали під вакцинацію, вакциновано 97,5%. Четверо людей не потребують вакцинації, тому що недавно перехворіли або мають протипоказання. Не вакциновані лише 8 осіб. У районних державних адміністраціях Житомирської області серед 576 працівників не вакциновано 11 людей. Також ще 13 наразі мають підстави для того, щоб відтермінувати щеплення», – розповів очільник облдержадміністрації.

Нагадаємо, 2 листопада голова ОДА Віталій Бунечко розповідав журналістам Житомир.info, що в Житомирській ОДА працює 504 особи і 95% вже вакциновані. Сам Бунечко отримав лише одну дозу вакцини.

3 листопада на сайті Житомирської облдержадміністрації було оприлюднене розпорядження Віталія Бунечка «Про забезпечення контролю за проведенням обов’язкових профілактичних щеплень проти COVID-19». У документі зазначалося, що з 8 листопада 2021 невакциновані працівники будуть відсторонені від роботи.

Як повідомляв Житомир.info, на засіданні Уряду 22 вересня 2021 року міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко доповідав про ініціативу щодо запровадження обов’язкових профілактичних щеплень проти COVID-19 для працівників закладів освіти, працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади і їх структурних підрозділів, а також місцевих державних адміністрацій. Відповідний наказ МОЗ затвердило 4 жовтня 2021 року, він почав діяти з 8 жовтня. 20 жовтня 2021 року на засіданні Кабміну затвердили умови відсторонення від роботи невакцинованих працівників.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус вакцина вакцинація ОДА  
Матеріали по темі