Місто

Пам’ятник Ольжичу в Житомирі визнали об’єктом культурної спадщини

9 November 2021, 15:09

Об’єктом культурної спадщини визнали пам’ятник Олегу Ольжичу, який знаходиться у Житомирі на розі вулиць Перемоги та О. Ольжича.

Відповідне розпорядження голова облдержадміністрації Віталій Бунечко підписав 8 листопада 2021 року.

«Занести до Переліку об’єктів культурної спадщини щойно виявлений об’єкт культурної спадщини – пам’ятник Олегу Ольжичу за видом – монументальне мистецтво, типом – споруда (витвір), що розташований: м. Житомир, сквер на розі вул. Перемоги і вул. Ольжича», – йдеться у розпорядженні.

Житомирській міській раді рекомендовано повідомити власника (користувача) об’єкта про необхідність укладання охоронного договору на щойно виявлений об’єкт охорони культурної спадщини.

Скріншот розпорядження голови ОДА від 8.11.2021

Зазначимо, що на розі вулиць Старовільської та Ольжича, поруч зі сквером, планують облаштувати павільйон міжкультурного простору. 22 липня 2021 року головна архітекторка Житомира Ольга Бронштейн оприлюднила фото ескізного проєкту.

Нагадаємо, 23 грудня 2020 року голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко підписав розпорядження про визнання об’єктом культурної спадщини пам’ятника Ларіосіку, який знаходиться у Житомирі біля кінотеатру «Україна».

Як повідомляв Житомир.info, 27 серпня 2021 року голова ОДА підписав розпорядження про визнання об’єктом культурної спадщини будівлі музею космонавтики імені С.П.Корольова.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Ольжич ОДА розпорядження пам'ятник культурна спадщина  
Матеріали по темі