Місто

​У Житомирі ще два пам’ятники і пішохідний міст внесли до переліку об’єктів культурної спадщини

10 November 2021, 11:29

До переліку об’єктів культурної спадщини внесли два пам’ятники та пішохідний міст в Житомирі.

Відповідні розпорядження голови Житомирської ОДА від 8 листопада 2021 оприлюднені на сайті облдержадміністрації.

«Занести до Переліку об’єктів культурної спадщини щойно виявлений об’єкт культурної спадщини – підвісний пішохідний міст через р. Тетерів, за видом – науки і техніки, типом – споруда (витвір), що розташований: м. Житомир, парк ім. Ю. Гагаріна», - йдеться у розпорядженні голови ОДА за №617.

«Занести до Переліку об’єктів культурної спадщини щойно виявлений об’єкт культурної спадщини – архітектурно-художня композиція «Герої не вмирають», за видом – історії, типом – споруда (витвір), що розташований: м. Житомир, фасад будівлі за адресою майдан імені С.П. Корольова, 3/14», - йдеться у розпорядженні №616.

«Занести до Переліку об’єктів культурної спадщини щойно виявлений об’єкт культурної спадщини – пам’ятний знак «Захисникам України у війні з російським агресором», за видом – історії та монументального мистецтва, що розташований: м. Житомир, сквер – вул. Перемоги, 2», - йдеться у розпорядженні голови ОДА за №618.

З ініціативою внести даний пам'ятний знак до переліку об'єктів культурної спадщини у жовтні 2021 року до голови ОДА звернулась Науково-консультативна рада Житомира та родини загиблих учасників АТО/ООС.
Нагадаємо, також розпорядженням голови ОДА від 8 листопада 2021 об’єктом культурної спадщини було визнано пам’ятник Ольжичу, що розташований у однойменному сквері в Житомирі.

Як повідомляв Житомир.info, 27 серпня 2021 року голова ОДА Віталій Бунечко підписав розпорядження про визнання об’єктом культурної спадщини будівлі музею космонавтики імені С.П.Корольова.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: культурна спадщина пам'ятник міст  
Матеріали по темі