Влада

Двом житомирським студентам призначили стипендії Кабміну

2 December 2021, 16:41

Студентам двох житомирських університетів призначили стипендії Кабінету міністрів.

На черговому засіданні Уряду 2 грудня проголосували за розпорядження «Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти».

«Призначити академічну стипендію Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2021/2022 навчального року. Виплату стипендій здійснювати в межах стипендіального фонду закладів вищої освіти», – йдеться у проєкті розпорядження Кабміну, який на засіданні підтримали без обговорення.

У списку студентів закладів вищої освіти, яким призначено академічну стипендію Кабінету міністрів, є два житомирські студенти:
Криволапчук Василь Миколайович – студент Поліського національного університету (Житомир);
Пшевлоцький Владислав Вячеславович – студент Державного університету «Житомирська політехніка».

У пояснювальній записці до розпорядження зазначається, що відповідна стипендія призначається найбільш обдарованим студентам закладів вищої освіти.

«Кандидати на отримання стипендії висувалися закладами вищої освіти за погодженою з органами студентського самоврядування пропозицією вченої ради. Відповідно до наданих пропозицій до проєкту розпорядження включено 96 студентів», – вказано у пояснювальній записці.

Як повідомляв Житомир.info, розпорядженням від 26 травня 2021 року Кабінет міністрів призначив стипендії студентці ДУ «Житомирська політехніка» та студенту Житомирського державного університету ім.. І. Франка. На сайті Міністерства освіти і науки тоді зазначали, що розмір академічної стипендії КМУ для студентів становить 2 480 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стипендія Кабмін Уряд студент університет  
Матеріали по темі