Місто

Влада Житомира хоче взяти на роботу ще 10 інспекторів з паркування і очікує збільшення надходжень від штрафів

8 December 2021, 13:31

У 2020 році доходи міського бюджету від адміністративних штрафів та інших санкцій становили 631 тис. грн, у 2021 році очікують близько 4 млн грн, з яких майже 3 млн грн – від штрафів за паркування.

Про це директор департаменту бюджету та фінансів Діна Прохорчук повідомила на позачерговому засіданні міськвиконкому 8 грудня під час розгляду питання про схвалення проєкту бюджету на 2022 рік.

«На наступний рік планується додатково ввести десять штатних одиниць муніципальних інспекторів і, відповідно, очікується збільшення надходжень від штрафів за паркування», - сказала Діна Прохорчук.

Вона також інформувала про зміну структури виконавчих органів міської ради.

«На 2022 рік у нас в структурі виконавчих органів додається ще відділ по екології і, відповідно, ліквідується управління з розвитку села Вереси. Ці зміни враховано вже в бюджеті», - пояснила директор фіндепартаменту.

Нагадаємо, мер Сергій Сухомлин 15 квітня 2021 року підписав розпорядження про скорочення штатної чисельності у зв’язку з оптимізацією структури виконавчих органів Житомирської міської ради: на 1 січня 2021 року у виконавчих органах було 559,5 штатних одиниць, а з 1 липня мало залишитися 507,5. Скорочували в міській раді переважно водіїв, архіваріусів та спеціалістів, також під скорочення потрапив заступник начальника муніципальної інспекції.

З 25 листопада 2021 року муніципальною інспекцією Житомира керує Віктор Клименко.

Як повідомляв Житомир.info, 17 травня 2021 у міській раді презентували інспекторів з паркування та розповіли, як вони працюватимуть. З 1 червня інспектори з паркування розпочали роботу, однак упродовж тижня автомобілістів за порушення ПДР у частині зупинки й стоянки транспортних засобів лише попереджали, а з 9 червня інспектори почали штрафувати водіїв за вказані порушення. За два місяці роботи інспектори виписали штрафів на 1,4 млн грн. Вранці 7 грудня 2021 року інспектори з паркування проводили рейд на вул.Велика Бердичівська.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком муніципальна інспекція штраф паркування інспектор з паркування  
Матеріали по темі