Місто

Будівництво скверів на проспекті Миру та на майдані Короленка у Житомирі перенесли на наступний рік

13 December 2021, 18:05

Новий сквер на проспекті Миру та на майдані Короленка з’являться наступного року. Кошти на ці сквери заклали ще влітку 2021 року, вони спрямовувались на виборчі округи, але до робіт поки на цих ділянках не приступали.

Ще один сквер, який також планували відремонтувати, – територія на перехресті вул. М. Грушевського – Князів Острозьких. Цей проєкт повністю завершений: тут поклали тротуарну плитку, встановили лавки, баки для сміття та освітлення. Роботи виконував підрядник ТОВ «Полісся Міськбуд». Така реконструкція обійшлася місту в понад 807 тисяч гривень.


Як пояснив начальник УКБ, на розроблення двох проєктів пішло більше часу, а усі закладені кошти перейдуть на наступний рік.

«Перший сквер – на Князів Острозьких і Грушевського. На цьому об'єкті роботи вже завершені повністю, він готовий до вводу в експлуатацію. По проспекту Миру пройшла процедура закупівлі, підписано договір з підрядною організацією, з технічним наглядом. Плануємо в цьому році розпочати підготовчі роботи стосовно скверу на майдані Короленка. Там проєкт ще на експертизі, й у цьому році, якщо встигнемо на експертизу, то буде оголошений тендер, але об'єкт буде виконуватись в наступному році. Так, планували завершити ці сквери до кінця року, але, на жаль, кошти були виділені наприкінці літа. Поки була оголошена процедура закупівлі на виготовлення ПКД – це два місяці. Деякі проєкти були зроблені, невеликі обсяги – швидше, а деякі з таким терміном, тому що були коригування. Маю на увазі, що вносили зміни, депутати вносили свої пропозиції в робочих групах, на нарадах, і тому деякі об'єкти у нас вийшли цього року перехідними», – розповідає начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов.

Зазначимо, що 23 листопада управління капітального будівництва підписало договір на реконструкцію території з облаштуванням скверу за адресою проспект Миру, 9 з підрядником ТОВ «БУДІВЕЛЬНО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СВІТ БУДІНВЕСТ». Вартість робіт складатиме 3 млн 150 тисяч гривень. В тендері вказано, що роботи мали почати 22 листопада 2021 і завершити до 31 березня 2022.

Нагадаємо, у 2021 році у Житомирі планували облаштувати новий сквер на проспекті Миру, 9 та відремонтувати два старих на перехрестях вул. М. Грушевського – Князів Острозьких та майдан Короленка – вул. Перемоги.

Як повідомляв Житомир.info, 18 червня 2021 року на сесії Житомирської міської ради виділили кошти на реконструкцію та благоустрій скверів і тротуарів в різних районах міста.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сквер реконструкція Глазунов  
Матеріали по темі