Місто

В останній день січня всі школи Житомира переходять на дистанційне навчання

27 January 2022, 17:06

Учні 1-11 класів Житомирської громади з 31 січня йдуть на дистанційне навчання.

Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ та НС – інформує 27 січня пресслужба міської ради.

«Ситуація різко погіршилася. Це стосується, в першу чергу, дітей молодшого віку. Сьогодні до дитячої міської лікарні госпіталізовано 21 дитину,на лікуванні знаходиться 46, збільшилась кількість звернень до педіатрів та сімейних лікарів. Тому ситуація зараз виглядає так, що понад 4000 дітей знаходиться на самоізоляції, багато класів вже закрито. Зросла захворюваність також серед педагогів та учасників освітнього процесу», - каже заступниця міського голови Марія Місюрова.

Діти, які відвідують позашкільні заклади освіти, мистецькі школи, спортивні заклади, теж перейдуть на дистанційне навчання.

Заклади дошкільної освіти працюватимуть у штатному режимі.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки 26 січня рекомендувало запровадити для учнів 5-11 класів дистанційне навчання у зв’язку зі стрімко зростаючим показником захворюваності на COVID-19 у деяких регіонах. Станом на ранок 25 січня 2022 року у школах Житомира на карантин були закриті 62 класи, в області одна школа перебувала на канікулах і два ліцеї – на дистанційному навчанні. На 26 січня з 580 закладів загальної середньої освіти Житомирської області на дистанційній формі навчання перебували 100 закладів.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 27 січня 2022 року на стаціонарному лікуванні у медзакладах Житомирської області перебуває трохи більше 500 пацієнтів з коронавірусом, завантаженість лікарень – на рівні 30%, але, зокрема, в Житомирі найбільше заповнені дитячі лікарні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: карантин школа дистанційне навчання міськрада  
Матеріали по темі