Місто

Як житомиряни одружувалися в День закоханих та чому обрали саме цю дату

14 February 2022, 16:32

14 лютого у світі відзначають День усіх закоханих. Саме цього дня пари говорять про свої почуття один одному, роблять пропозиції або створюють власну родину.

Попри те, що у житомирському палаці одружень в понеділок зазвичай вихідний, тут вирішили – кохання має бути поза часом. Охочі одружитися у День Святого Валентина знайшлися, в обідню пору налічувалося близько п’яти пар, які вже взяти шлюб.

«Це дуже гарна акція, яка називається «Кохання поза часом», вона вже проходить п’ятий рік поспіль. Хоча у працівників РАЦСу не робочий день, однак ми приймаємо заяви на одруження й одружуємо людей, які подали заявку. І ви знаєте, кожного року в нас є таке свято, і кожного року у нас є пари, і це не 1, 2, 3, а кількість, яка говорить про те, що ми потрібні людям, а люди завжди потрібні нам. Звичайно популярний тому що, це ж День закоханих, День Святого Валентина. Самі амурчики літають, допомагають людям прийти до того спільного рушника, стати під спільний вінець, щоб створити дійсно не просто сім’ю, а ту маленьку клітиночку всього суспільства, яке творить сьогодення», - говорить заступник начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) Валентин Залізнюк.

Молодята кажуть, що 14 лютого – це особливий день для закоханих, тому обрали саме цю дату, адже вірять вона принесе щастя.

«Спеціально, тому що День усіх закоханих, а ми закохані. Не знаю як пояснити, але я гадаю, що це впливає на долю», - говорить наречена Дарія Якубова.

«Разом обирали. Думаю, що повинна бути якась дата, яка закріпить шлюб, щоб вона була якоюсь особливою», - ділиться наречений Рустам Якубов.

«У День Святого Валентина, щоб кохання у День закоханих. Спільна ідея», - каже наречений Олександр Гальченко.

Але й знайшлися ті, хто спонтанно вирішив одружитися, і як вони самі кажуть, всі зірки склалися, що РАЦС працює цього дня.

«Просто запитали, чи вільно, і все. Просто тепер потрібно дарувати один подарунок, а не два», - ділиться наречена Людмила Бондаренко.

«Кохана вирішила, а я згоден на все, що у мене були інші варіанти. У нас виходить - всі зірки склалися, ми захотіли у цей день і для нас зробили, навіть у вихідний, ми прийшли й попадаємо у таку цікаву ситуацію, але все буде якнайкраще. Трохи всередині щось ворушиться, але я гадаю, що все пройде трохи «окальцуємося» і буде вогонь», - сміючись, додає наречений Максим Бондаренко.

В палаці одружень нагадали, що у них діє послуга «Шлюб за добу». Закохані на День Святого Валентина можуть обмінятись обручками, або подати заяву на державну реєстрацію шлюбу до восьмої години вечора.

Яким стає кохання після пів століття разом, історію дружньої пари дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, у 2021 році в Житомирській області було більше одружень і розлучень, аніж рік тому.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: РАЦС шлюб одруження весілля День закоханих День святого Валентина  
Матеріали по темі