Події

У Житомирі попрощалися з загиблими захисниками-десантниками

24 February 2022, 12:25

Сьогодні, 24 лютого, на Смолянському військовому кладовищі у Житомирі попрощалися з загиблими військовими 95-ї бригади – Олександром Стельмахом і Ігорем Демидчуком.

Попрощатися з військовими прийшли родичі, військові побратими та містяни.


«Ігор Демидчук розпочав військову службу у 95-й бригаді одразу після закінчення навчального закладу. З 2018 року брав участь в ООС, захищаючи незалежність та суверенітет нашої країни. Командування бригади високо оцінило молодого офіцера, і з 2018 року Ігор Олександрович був призначений на посаду командира десантно-штурмової роти. Олександр Стельмах понад 20 років проходив військову службу в славетній бригаді. З перших днів Олександр Анатолійович став на захист держави та у складі 95-ї десантно-штурмової бригади брав участь в бойових діях на сході нашої країни. Спільним зусиллями Ігор та Олександр, як і разом проходили військову службу, сформували бойовий підрозділ і потужний військовий колектив, який і сьогодні вважається згуртованішим колективом у славетній бригаді. Ігор Олександрович та Олександр Анатолійович під час військової служби ніколи не шукали легких шляхів та сумлінно виконували поставленні завдання. Так сталося і 21 лютого цього року, під час виконання бойового завдання з відсічі та стримання військової агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях біля населеного пункту Зайцеве Донецької області, під час обстрілу з забороненого Мінськими домовленостями озброєння, військовослужбовці отримали важкі поранення, на жаль, дані поранення виявилися фатальними», - говорить заступник начальника Житомирського гарнізону з морально-психологічного забезпечення, полковник Олександр Пухальський.

Відважні, надійні та веселі – такими запам'яталися військові, діляться товариші по службі.

«Ми пройшли найважчі часи, чесно кажу, у 2014 роках з Сашкою. Я прийшов до них, потрапили в ДАП. Пам'ятаю його постійно веселим, постійно називав його веселим. Він реально веселим був, він був простий. Малого знав менше, тому що у 2018 вже уходив, а вони тільки приходили. Вони для мене вісі, як пояснити, – це сім'я. Ще раз прошу, пишайтеся, не забувайте, ми живі завдяки всім, хто похований тут і по всій Україні», - ділиться товариш по службі Валентин Голуб.

«Це величезні втрати. Правда, ми втрачаємо кращих, які не бояться, до останнього б'ються за нашу країну», - ділиться товариш по службі Маркевич Євгенія.

Як повідомляв Житомир.info, 21 лютого 2022 в зоні проведення Операції об’єднаних сил загинули двоє військових з 95-ї бригади: штаб-сержант Олександр Анатолійович Стельмах та старший лейтенант Ігор Олександрович Демидчук.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: 95 бригада ДШВ десантник поранення обстріл ООС АТО військовий загиблий війна Росія  
Матеріали по темі