Влада

Мер Житомира прокоментував результати перемовин у Туреччині: з’явилася маленька надія, але я не вірю цим російським щурам

29 March 2022, 22:31

Результати перемовин між українською і російською делегаціями у Туреччині дали маленьку надію на закінчення війни, але головна задача путіна – хоч якось «зберегти лице».

Про це у вечірньому зверненні 29 березня сказав мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Сьогодні багато людей з надією спостерігали за перемовинами, які відбувалися в Туреччині. Після цього у багатьох з’явилася надія, що ця війна закінчиться. Там нічого не було підписано, це все попередні домовленості, і я б дуже хотів, щоб все це було так. Там є про вихід військ від Києва, з Житомирського напрямку, чернігівського угрупування, дійсно, частина військ відходить, але для того, щоб перевести ці війська на схід. І головна задача путіна, щоб хоч якось «зберегти лице», їм потрібно вийти на кордони Луганської і Донецької областей, розширивши так звані «ДНР» і «ЛНР». Це небезпека», - наголосив Сергій Сухомлин.

Мер зауважив, що війна триває більше місяці, всі втомилися, але важливо не зламатися, вірити в ЗСУ та довіряти президенту.

«Іноді себе ловиш на тому, що всі втомилися, неможливо стільки часу бути на адреналіні і десь знаходити внутрішні резерви для того, щоб продовжувати. І тут важливо не зламатися, робити те, що від кожного з нас потребує дана ситуація і мати наді. Мати надію на наші Збройні сили, це в першу чергу, мати надію на наших політиків, на президента, бо ми всі одна країна, одне ціле сьогодні. Тому надія маленька (після перемовин) з’явилася, але я не вірю цим щурам, я не вірю путіну. Він зазнав великих втрат і головне його завдання сьогодні – отримати передих для того, щоб перегрупуватися і нанести Україні новий удар. Бо незалежна, сильна Україна – це однозначно смерть Російської імперії, і цього путін не може допустити. Тому тримаємося, в нас все буде добре», - сказав мер Житомира.

Він також пригадав, що коли просив привезти ліки для онкохворих, то до нього звернулася жінка з Денишів «з приводу складних ліків».

«Ми вже їх знайшли, будь ласка, ще раз зверніться, ми обов’язково їх вам надамо», - сказав Сухомлин.

Нагадаємо, українська сторона на переговорах в Туреччині 29 березня офіційно представила свої пропозиції щодо нової системи гарантій безпеки для України та усіх спірних питань.

Оперативну інформацію щодо війни українців з російськими окупантами станом на 29 березня 2022 року читайте тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: війна переговори Сухомлин  
Матеріали по темі