Місто

У Житомирі попрощалися з 19-річним військовим, який загинув у боях на Чернігівщині

17 April 2022, 16:40

17 квітня у Житомирі на Смолянському військовому цвинтарі попрощалися з Героєм Дмитром Абрамчуком.

19-річний військовослужбовець артдивізіону 26-ї окремої артилерійської бригади імені генерала-хорунжого Романа Дашкевича загинув у бою із російським агресором на Чернігівщині.

Попрощатися з військовим прийшли родичі, військові побратими, вчителі та містяни.

«Він пішов служити у вересні 2021 року, я був у нього заступником дивізіону, спілкувався з ним із перших днів. Був дуже доброзичлива людина, дуже молодий, хотів захищати Україну. Я у нього питав: чого сюди прийшов такий молодий, а він казав, що не може осторонь сидіти, коли в країні війна. Я знаходився у цей час десь метрів 200 від нього, сам бачив на власні очі. Це було десь в обід, десь 14:20, щось впало з неба, з якогось невідомого літального апарату, якийсь вибуховий пристрій, який впав прямо перед Дмитром і розірвався. Разом з ним був військовослужбовиць, який встиг відвернутися і йому це врятувало життя. Зараз у важкому стані, зроблена операція, знаходиться у шпиталі», - розповідає заступник командира артдивізіону 26-ї окремої артилерійської бригади ім. генерала-хорунжого Романа Дашкевича Сергій Болохівський.

«Він не мав сумніву. Як би тяжко йому там не було, завжди телефонував і казав: Мамо, у мене все добре, головне, ти не плач, скоро повернуся. Він був дуже веселий, компанійська людина», - ділиться батько Михайло Абрамчук.

Нагадаємо, 13 квітня у Житомирі попрощалися з 24-річним воїном-десантником Максимом Маринюком, який загинув у боях на Харківщині.

15 квітня у Житомирі попрощалися з військовослужбовцем 95 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ Василем Гончаруком, а 16 квітня у - з військовослужбовцем 95 окремої десантно-штурмової бригади Віктором Горошишиним. Обидва герої загинули в боях на Харківщині.

Як повідомляв Житомир.info, 9 квітня на Смолянському військовому кладовищі у Житомирі попрощалися з трьома воїнами-десантниками, які загинули у боротьбі з російськими окупантами: Дмитром Яковцем, Дмитром Кановою та Іллею Тузом.

12 квітня 2022 року стало відомо, що у Харківській області загинули двоє військовослужбовців із Житомирської області – коростенець Олександр Мороз та житель Андрушівщини Леонід Шемет.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: прощання похорон загиблий військовий 26 бригада Абрамчук  
Матеріали по темі