Місто

Прапор і сердечко: у Житомирі діти створюють листівки-обереги для воїнів України

18 April 2022, 17:48

Маленькі житомиряни роблять листівки зі словами подяки для наших воїнів, аби привітати з великодніми святами та підняти бойовий дух. Сьогодні, 18 квітня, у Домі української культури була творча атмосфера.

Житомирянка Вікторія привела на майстер-клас трирічного Германа та семирічного Прохора. Жінка переконана: діти отримають позитивні емоції, а для військових роботи дітей будуть хорошою підтримкою.

«Зараз такий складний час в Україні, і дітям потрібна психологічна підтримка. Я думаю, що цей майстер-клас однозначно в позитивному плані посприяє їхньому сприйняттю ситуації в Україні. І я думаю, що треба підтримати наших хлопців на передовій. Ці обереги дійдуть до них якнайшвидше до Великодня, і це буде для них надзвичайною підтримкою. Діти покажуть свої емоції, діти їх підтримають», — каже Вікторія.

«Я малюю хмаринку, сонечко, райдугу і будинок. Для військових малюю. Прийшов з моїм братиком Германом. Він малює прапор, ще щось жовтим малює і сердечко»,— розповідає Прохор.


Допомагають дітям створювати листівки викладачі художньої школи. Вони переконані: та енергія, яку вкладають діти під час малювання, принесе заряд позитиву та підніме бойовий дух.

«Сьогодні – янгол, бо символ добра, щастя, захисту. В малюнку завжди якась енергія, добрий дух, настрій піднімають. Діти зробили вже 30 листівок, думаю, дійде до сотні», — каже викладач художньої школи імені Віктора Шкуринського Наталія Королевич.

«Той позитив, який вкладають наші діти, дуже важливий для наших воїнів, які зараз стоять на першій лінії оборони», — говорить викладач художньої школи імені Віктора Шкуринського Світлана Діменштейн.

В управлінні культури Житомирської міської ради кажуть: для дітей підготували ще кілька майстер-класів, присвячених Великодню.

«Цикл майстер-класів розпочався у минулий четвер, напередодні Великодня для вірян західного обряду. На цьому тижні у нас теж заплановані різні майстер-класи. Наприклад, сьогодні у нас майстер-клас з розпису, діти створюють оберіг до Великодня для захисників та захисниць України. Завтра та післязавтра також будуть майстер-класи, вони будуть створювати шоколадне яйце. Майстер-класи у нас проходять тут, бо тут в нас є підвал, щоб в разі небезпеки сховатися дітям та викладачам. Також будуть майстер-класи по виготовленню маленької ляльки-мотанки, як оберіг, ми теж плануємо подарувати захисникам та захисницям України. Ми запрошуємо всіх дітей віком до 12 років, маленьких житомирян та тих дітей, що знаходяться у м. Житомирі», — розповідає начальниця управління культури Житомирської міської ради Ілона Колодій.

Як у житомирському «Навколокультурному просторі» проводили майстер-клас та збирали дитячі малюнки для воїнів на передову, дивіться у фоторепортажі від 4 квітня 2022 року

Як повідомляв Житомир.info, перед католицьким Великоднем-2022 у Житомирі в одному з дитячих садочків випікали паски для захисників та захисниць України, які боронять нашу державу від ворога на Сході. Як кухарі дитячих садочків Житомира печуть пасочки для бійців, дивіться також у фоторепортажі

А управління культури збирало дитячі малюнки до Великодня, аби привітати захисників та захисниць.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: малюнок листівка захисник передова Герой боєць армія військовий  
Матеріали по темі