Місто

У «Житомирводоканалі» нагадали про запровадження плати за абонентське обслуговування та пояснили, що вона включає

20 April 2022, 12:39

Що таке абонентська плата за послуги централізованого водопостачання та водовідведення і з чого вона складається, 19 квітня пояснила пресслужба комунального підприємства «Житомирводоканал».

«Плата за абонентське обслуговування – платіж, який споживач оплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг у багатоквартирному будинку (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і з постачання та розподілу електричної енергії) для відшкодування витрат виконавця, пов’язаних з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами та стягненням плати за спожиті комунальні послуги», – нагадують у водоканалі.

Зазначається, що у зв’язку з прийняттям Закону України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 вказаного Закону, ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, 31.05.2021 року, на офіційному веб-сайті КП «Житомирводоканал» опубліковано публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів.

Такий договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів, з дня опублікування тексту договору на веб-сайті КП «Житомирводоканал» (дата опублікування - 01.03.2022 р.), співвласники багатоквартирного будинку не оскаржили та не прийняли рішення про вибір іншої моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з КП «Житомирводоканал».

В індивідуальних договорах наявна абонентська плата. Це передбачено частиною 1 ст. 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Зокрема, абонентська плата включає такі витрати:

• з укладенням договору про надання комунальної послуги;

• зі здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами;

• із нарахуванням та стягненням плати за спожиті послуги;

• з обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача);

• а також за виконання інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами (крім обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води).

У водоканалі звертають увагу на те, що з 1 квітня абоненти КП «Житомирводоканал» сплачуватимуть за абонентське обслуговування.

Для споживачів, які отримують послугу централізованого водопостачання та водовідведення, загальний розмір плати за абонентське обслуговування становитиме:

- за відсутності вузлів комерційного обліку - 21,62 грн;

- у разі наявності вузлів комерційного обліку - 23,53 грн.

Зображення з сайту КП «Житомирводоканал»

У пресслужбі КП «Житомирводоканал» у коментарі Житомир.info детальніше роз’яснили, що саме включає абонплата.

«Відповідно до чинного законодавства, усі витрати на збут були виключені з тарифів на послуги з водопостачання та централізованого водовідведення і виведені в окремий платіж під назвою – плата за абонентське обслуговування. Тому в прийнятому новому тарифі вона на враховується. Абонплата включає оплату послуг з абонентського супроводу, друку та доставки квитанцій, звірки даних і тому подібне. Це буде обов'язковий щомісячний платіж. Така вимога законодавства. Наше підприємство ввело абонплату одним із останніх. Її сплачують абоненти Києва, Миколаєва, Дніпра та інших українських міст», – зазначили у водоканалі.

У КП «Житомирводоканал» також додають: з квітня 2022 року абонплата нараховуватиметься усім абонентам, окрім тих споживачів, з якими укладений колективний договір. Постановою КМУ від 21.08.2019 р. №808 встановлений граничний розмір абонплати на рівні: водопостачання – 35,19 грн, водовідведення – також 35,19 грн. Однак, після проведення розрахунків, для споживачів КП «Житомирводоканал» встановлено менший рівень плати за абонентське обслуговування:

- за відсутності вузла комерційного обліку у будинку вона становитиме - 21,62 грн;

- за наявності вузла комерційного обліку - 23,53 грн.

Абонентська плата нараховується щомісячно з розрахунку на один особовий рахунок, незалежно від кількості мешканців у квартирі/будівлі.

Нагадаємо, 30 вересня 2019 року директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін пояснював, що з «з 1 травня 2019 року набрав чинності закон «Про житлово-комунальні послуги», разом з яким по суті нівелювався тариф на холодну воду і залишився тільки один тариф – центральна вода. Проте до 1.05.2020 року усі мешканці мають обрати собі один з п’яти типів договорів. В залежності від обраного типу договору, буде визначено, чи платитимуть мешканці додатково абонплату, чи її не буде. Тобто це додаткове нарахування за роботу абонентської служби і це саме те, чим відрізнялися ці тарифи».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал вода тариф абонплата  
Матеріали по темі