Економіка

Уряд залишає ціну на газ для населення без змін і рекомендує місцевій владі не підвищувати тарифи на комунальні послуги

29 April 2022, 19:56

Ціна на газ для людей та критично важливих підприємств залишиться без змін.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив під час засідання Уряду 29 квітня – інформує пресслужба Кабміну.

«Сьогодні приймаємо рішення про те, що ціни на газ для людей залишаються без змін. Жодного підвищення. 8 грн за куб, як і було. Пільгова ціна буде діяти й для підприємств, які виконують життєво важливі функції для забезпечення обороноздатності держави», - підкреслив Денис Шмигаль.

Окремим рішенням Уряд також рекомендує місцевим органам влади й комунальним підприємствам на час дії воєнного та надзвичайного стану в Україні не підвищувати тарифи на комунальні послуги.

«Тарифи для людей не мають зростати. Але ми також закликаємо українців продовжувати платити за комунальні послуги, аби у підприємств була можливість здійснювати ремонти й платити заробітні плати працівникам», - відзначив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, 16 квітня Кабінет міністрів ухвалив постанову про те, що тарифи на електроенергію для українців залишаться без змін до 31 жовтня 2022 року: по 1,44 грн за кВт/год для домогосподарств, які споживають менш ніж 250 кВт/год за місяць.

Як повідомляв Житомир.info, на початку цього року пресслужба ТОВ «Житомиргаз Збут» наголошувала, що до травня 2022 року населення продовжить використовувати газ за фіксованою ціною 7,99 грн за кубометр, а «спрогнозувати подальшу ціну наразі неможливо».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ тариф газ Шмигаль  
Матеріали по темі