Місто

Водоканал попередив, що у центральній частині Житомира протягом двох місяців буде низький тиск води

5 May 2022, 14:29

У Житомирі протягом 9 тижнів буде знижено тиск подачі води до кількох десятків будинків.

Про це 4 травня повідомила пресслужба КП «Житомирводоканал».

«Північний магістральний трубопровід, який транспортує воду до 54% домоволодінь міста, повністю вийшов з ладу, він не може бути відновлений, а тому не підлягає подальшій експлуатації. А тому в деяких будинках, що знаходяться в центральній частині міста, протягом наступних двох місяців буде знижено тиск подачі води», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що підрядна організація «КСМ-ГРУП» паралельно до аварійного прокладає новий трубопровід, який живитиме місто. Наразі прокладено вже 500 м водопровідної мережі, ще необхідно пройти шлях у 1,5 км. Орієнтовний термін виконання робіт і підключення новопрокладеного трубопроводу – 9 тижнів. Задля того, аби якомога швидше виконати роботи, бригади «КСМ-ГРУП» планують працювати у дві зміни з 08:00 до 20:00 без вихідних.

До будинків з обмеженим водопостачанням обіцяють організувати підвіз води.

«Протягом останніх днів наше підприємство шукало вихід із ситуації: ми збільшили тиск подачі води у години найбільшого водорозбору до максимально можливого; робимо переключення, аби додатково "підживлювати" домоволодіння, що страждають від незадовільного тиску, з інших трубопроводів. Ці заходи дозволили покращити ситуацію за більшістю адрес, але є будинки, мешканці яких, на жаль, і надалі відчуватимуть незручності. Усвідомлюючи свою відповідальність перед Вами, ми готові підтримувати вас і організовувати підвіз води до Вашої оселі. Просимо Вас із розумінням і терпінням поставитися до цієї ситуації», – зазначають у водоканалі.

Пресслужба комунального підприємства опублікувала відеозапис, який є «яскравим свідчення того, у якому стані перебуває аварійний магістральний трубопровід, і водночас відповіддю на запитання, чому ним не можна транспортувати воду».


Нагадаємо, у Житомирі 27-28 квітня водоканал прокладав нову ділянку магістрального трубопроводу. У зв’язку з цим у центральній та промисловій частинах міста, в районі Богунії та Нижньої Польової, а також за деякими окремими адресами був знижений тиск подачі води.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вода водоканал тиск води  
Матеріали по темі