Місто

​Будівництво тролейбусної лінії на Мальованці у Житомирі планують завершити до кінця серпня

6 May 2022, 16:32

У Житомирі продовжили роботи з будівництва тролейбусної лінії в мікрорайоні Мальованка. Роботи відновили 4 травня. Наразі підрядник встановлює металеві опори, про це розповідає заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

«Зараз на кінцевій зупинці вже встановлюються металеві опори. З четверга були обстежені всі інженерні мережі і далі по проєкту будуть продовжуватися роботи. В першу чергу ми повинні зрозуміти, що це грантові кошти. Грант нам наданий Європейським банком реконструкції та розвитку, і саме вони були ініціаторами продовження робіт. Оскільки в нас цей проєкт повинен був закінчитися до кінця 2021 року, до лютого не була підписана додаткова угода і роботи не могли продовжувати. На сьогодні банк ініціював підписання додаткової угоди з терміном виконання - до кінця серпня. Тому спільно з консультантами, комунальним підприємством, як замовником, з підрядною організацією та з банком прийнято рішення розпочати роботи, і ми бачимо вже на цьому тижні розпочалися роботи з будівництва лінії на Мальованку», - розповідає заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Він також розповів, які роботи ще потрібно виконати.

«На сьогодні у нас готова тільки третя частина. Ще сама основна робота - це електрична частина вся, контактна мережа і все, що стосується поверхових робіт з автовеж. Тобто, це роботи з самого підключення, бо всі підземні роботи вже виконані, підключення з підстанції з вул. Чуднівської до вул. Героїв Пожежних, підземні мережі всі проведені. Зараз виходить фідера, так званні кабелі на повітря, і далі поверхневі роботи», - каже Олександр Шевчук.

Нагадаємо, на початку травня у Житомирі відновили будівництво тролейбусної лінії на Мальованці.

Як повідомляв Житомир.info, станом на кінець жовтня 2021 року підрядник облаштував на Мальованці більшу частину опор контактної мережі та провів часткову модернізацію підстанції на Корбутівці, яка буде живити тролейбусну лінію, наступний етап – завершення встановлення опор контактної мережі та безпосередньо навіска контактної мережі, спецчастин розворотного кільця та світлофорного об’єкта на розі вулиць — Героїв Пожежних та Чуднівська, а навесні 2022 році планували роботи по дорожньому полотну та зупиночних комплексах.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тролейбус Мальованка тролейбусна лінія будівництво  
Матеріали по темі