Місто

У Житомирі громадський транспорт трохи продовжив час роботи, але через проблеми з пальним курсує менше автобусів

11 May 2022, 14:12

З цього тижня громадський транспорт у Житомирі змінює час роботи.

Про це журналістам Житомир.info 11 травня повідомив заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

«У нас відбулися зміни в роботі транспорту, а саме в часових рамках. Оскільки комендантська година раніше була до 22 години, з минулого тижня продовжено до 23 год. (початок комендантської години). Тому вже фактично з понеділка електротранспорт переробив всі свої графіки до 22 год. Але хотів би зауважити, що і трамваї, і тролейбуси, по графіку – це останній заїзд у депо, тобто о 22 годині вони повинні вже бути в депо, всі без винятку. Автобусні маршрути працювали до 19:30 та до 20 год. З цього тижня практично 50% перейшли на роботу до 21 год. Тому що дуже малий пасажиропотік, є величезні проблеми з паливом на заправках. На сьогодні поки всі перевізники залишилися на маршрутах, зменшена кількість автобусів, але всі працюють», – говорить Олександр Шевчук.


Олександр Шевчук також прокоментував, як ситуація з паливом може вплинути на роботу громадського транспорту.

«В інших містах ми бачимо тенденцію, що взагалі зупинилися автобусні перевезення у зв’язку з проблемою з паливом. Ми ще на сьогодні поки працюємо. Якщо так далі буде заходити критично, будемо використовувати комунальні автобуси і закриємо критичні райони для наших пасажирів. На сьогодні у нас в мережі у період стабільної роботи – це від 160 до 180 автобусів, в залежності від пікового навантаження, то сьогодні у нас – від 70 до 90 автобусів всього працює по вулицям Житомира. Ми не йдемо на підняття тарифу, на інші якісь заходи, тому на сьогодні ми все-таки знаходимо якусь оптимальну золоту середину, щоб транспорт курсував. Тому просимо наших пасажирів завчасно планувати свої поїздки. Будемо далі аналізувати пасажиропотік і або подовжувати, або скорочувати маршрути в часових рамках», – каже Олександр Шевчук.

Нагадаємо, з 21 березня 2022 року в Житомир було відновлено роботу 9 автобусних маршрутів. 25 березня в обласному центрі збільшили кількість автобусних маршрутів, а трамвай пустили до льонокомбінату. 5 квітня у Житомирі відновили рух тролейбусів за маршрутами № 7А, що рухається по вулиці Параджанова, та № 4, що курсує на Крошні. А з третього травня знову почали курсувати комунальні автобуси за маршрутом №33.

Як повідомляв Житомир.info, з 24 лютого 2022 року в Житомирі комунальний громадський транспорт працював безкоштовно, але з 9 квітня проїзд в громадському транспорті знову став платний – таке рішення 4 квітня ухвалили на засіданні міськвиконкому. Також влада Житомира обіцяла, що з 9 квітня буде відновлено роботу АСОП (автоматизована система оплати проїзду) у громадському транспорті, зазначивши, що вартість проїзду в маршрутках залишилась без змін (10 грн), але безкоштовний та пільговий проїзд там наразі не надається.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: транспорт електротранспорт автобус пальне паливо  
Матеріали по темі