Місто

День захисту дітей у Житомирі: малюнки на асфальті, патріотичні майстер-класи та «живе» спілкування

1 June 2022, 13:58

Цього року Міжнародний день захисту дітей в Україні проходить в умовах воєнного стану. Попри це, маленькі житомиряни впевнені, що цей день треба проводити разом з друзями.

«З дітьми треба гратися, веселитися, чудово проводити час і ніколи не сумувати», – каже Настя.

Сьогодні, 1 червня, у місті влаштували різні заходи, аби у малечі було справжнє дитинство сповнене радістю. Заходи до дитячого свята організував і Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

«Сьогодні студія образотворчого мистецтва підготувала малюнок на асфальті тематикою «Миру - мир». Другий етап – це аплікація, щоб діти згадали, як було чудово, коли світило мирне сонце і було мирне небо. Майстер-клас з соломоплетіння – це буде подарунок воїну», – розповідає методист Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Ольга Вітюк.


Участь у майстер-класах брали всі охочі діти без обмежень по віку. Мама трирічного Миколая переконана, що така емоційна розрядка для дітей вкрай важлива.

«Саме сьогодні актуальна тема по захисту прав дитини. Вважаю, що зараз найбільше страждають діти. Як психолог, хочу сказати, що дітям потрібні очні заняття, щоб вони могли обмінюватися досвідом та відчувати підтримку один одного», – ділиться мама Вікторія.

Діти з радістю показують свої вироби та зізнаються, що сумували за «живим» спілкуванням з однолітками, адже кілька місяців навчалися дистанційно.

«Це заняття розслабляє, тут можна робити різні роботи власними руками. Наприклад, квіти, ангелочки – це все із соломи. Дуже цікаво бути з однолітками, бо можна поговорить наживо, а не як у телефоні. Можна поговорити або зробити щось разом», – говорить Святослав.

До майстер-класів долучилися й підлітки. Дівчата кажуть, що також прагнуть «живого» спілкування, а також наголошують, що поруч є укриття, на випадок повітряної тривоги.

«Мене тішить, що я можу з друзями поспілкуватися в житті. Тому що мені не подобається онлайн спілкування – це жахливо», – ділиться Уляна.

«На таких заходах, навіть якщо тривога, дітей спускають до бомбосховища, і діти не хвилюються, бо вони можуть поспілкуватися і провести разом час», – сказала Марія.

Як цього року в Житомирі відзначають Міжнародний день захисту дітей, дивіться також у фоторепортажі

Нагадаємо, напередодні Міжнародного дня дітей, 31 травня, пресслужба Житомирської міської ради в афішах розповіла, які заходи плануються та де їх будуть проводити.

Як у Житомирі відзначали День захисту дітей у 2021 році, дивіться у фоторепортажі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: День захисту дітей дитина розвага  
Матеріали по темі