Місто

У Житомирі хочуть на 20% підвищити тарифи за вивезення сміття, бо паливо подорожчало

24 June 2022, 10:18

У Житомирі перевізники твердих побутових відходів збираються підвищити тарифи на вивіз сміття на 20%.

Інформація про намір щодо зміни тарифу оприлюднена 23 червня на сайті міської ради.

«Діючий тариф не забезпечує відшкодування фактичних витрат на надання послуг з поводження з побутовими відходами, рівень відшкодування діючим тарифом витрат на сьогодні становить лише 76%. Основною причиною необхідності зміни тарифів є підвищення цін на паливно-енергетичні ресурси. Вартість основної складової витрат, тобто дизельного палива зросла в 2 рази», - так пояснює майбутнє підвищення ТОВ «Ґрін Бін Україна».

Тариф на вивезення побутових відходів для мешканців багатоквартирних будинків та приватного сектору планують збільшити на 20%. Детальну інформацію про намір коригування тарифу читайте тут.

«Діючий тариф не забезпечує відшкодування фактичних витрат на надання послуг з поводження з побутовими відходами, рівень відшкодування діючим тарифом витрат становить 75%. Причиною необхідності коригування тарифів на надання послуг поводження з побутовими відходами, а саме вивезення побутових відходів, є зростання складової собівартості послуг «витрати на паливо» в 1,94 рази (з 28,99 грн/л дизпалива в діючих тарифах до 56,30 грн/л в скоригованих тарифах», - таке пояснює надає ПП «КВЖРЕП №8».

Приватне підприємство, яким керує депутатка міської ради Світлана Півоварова, має намір підвищити тариф майже на 20%. Детальну інформацію про намір щодо зміни тарифу читайте тут.

На подорожчання палива посилається і комунальне підприємство «Автотранспортне підприємство 0628» Житомирської міської ради, яким керує депутат міськради Сергій Колесник.

КАПТ-0628 має намір підвищити тариф на 19%. Детальну інформацію про намір щодо зміни тарифу читайте тут.

Нагадаємо, у Житомирі з 1 серпня 2021 року збільшився тариф на вивезення сміття на 25-28%: відповідне рішення ухвалили на засідання виконкому 7 липня.

Як повідомляв Житомир.info, 10 листопада 2020 року на позачерговій сесії міської ради затвердили нових виконавців послуг з вивезення побутових відходів у Житомирі: на 4 з 6 визначених територій міста послуги надає ТОВ «Грін Бін Україна». В травні 2021 року міська рада повідомила, що ТОВ «Ґрін Бін Україна», ПП «КВЖРЕП №8», КАТП 0628 мають намір змінити тариф на вивіз сміття.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сміття тариф ТПВ Грін Бін КАТП КВВЖРЕП №8 
Матеріали по темі